Licensed to Web School Tools - For Office Use Only License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/29/2022 09:38 AM
                      2022 HS Wildcat Relays - 4/27/2022                       
                                   Milan HS                                    
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Pickering, Amy             9 Milan High S           13.78      13.20   10   
  2 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig                      13.85    8   
  3 Smith, Annamarie           9 Milan High S           14.73      13.93    6   
  4 Magers, Kyley             11 Atlanta High                      13.99    5   
  5 Joyce, Izzy                9 La Plata Hig           14.54      14.27    4   
  6 Joyce, Ally               12 La Plata Hig           14.00      14.72    3   
  7 Birruete, Juliette         9 Milan High S           16.56      14.80    2   
  8 Bowens, Kenzie             9 Atlanta High           15.24      15.06    1   
 
Girls 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pickering, Amy             9 Milan High S           29.84      27.62   10   
  2 Smith, Annamarie           9 Milan High S           30.41      29.33    8   
  3 Dickson, Gracie           11 Milan High S           35.39      32.19    6   
  4 Joyce, Ally               12 La Plata Hig           31.94      32.62    5   
  5 Halley, Anna               9 Novinger Hig                      37.17    4   
  6 Reardon, Kamilyah          9 Atlanta High           37.69      42.37    3   
 -- Halstead, Piper           10 La Plata Hig           30.62         NT  
 
Girls 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Borgmeyer, Alexa          10 Brashear Hig         1:09.64    1:08.87   10   
  2 Harden, Ava                9 La Plata Hig         1:16.96    1:16.17    8   
 -- Carvajal, Paige           10 La Plata Hig         1:10.21         NT  
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Miranda, Presley           9 La Plata Hig         2:59.46    3:02.23   10   
  2 Reardon, Kamilyah          9 Atlanta High         3:45.41    3:44.64    8   
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carvajal, Brooklyn        12 La Plata Hig         5:57.46    6:11.58   10   
  2 Carvajal, Paige           10 La Plata Hig         6:13.59    6:43.17    8   
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Miranda, Presley           9 La Plata Hig        15:21.05         NT  
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Joyce, Izzy                9 La Plata Hig           18.04      18.90   10   
  2 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig           17.92      18.93    8   
  3 Menchaca, Emily           10 Milan High S                      20.36    6   
  4 Christensen, Sylvie       10 Atlanta High           18.92      20.54    5   
  5 Borgmeyer, Aubrey         10 Brashear Hig           19.58      20.94    4   
  6 Halstead, Piper           10 La Plata Hig                      26.64    3   
 
Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig           58.04      56.41   10   
  2 Christensen, Sylvie       10 Atlanta High           54.85      56.62    8   
  3 Borgmeyer, Aubrey         10 Brashear Hig           57.31      58.00    6   
  4 Joyce, Izzy                9 La Plata Hig           57.77    1:00.20    5   
  5 Gabutan, Arianna           9 Milan High S                    1:07.95    4   
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 La Plata High School  'A'                           57.20      56.12   10   
     1) Halstead, Piper 10              2) Coy, Olivia 12                 
     3) Coy, Claire 10                  4) Joyce, Izzy 9                  
  2 Milan High School  'A'                              57.75      58.25    8   
     1) Dickson, Gracie 11              2) Gabutan, Arianna 9             
     3) Menchaca, Emily 10              4) Sarabia Teran, Abi 11          
  3 Atlanta High School  'A'                          1:02.14    1:08.52    6   
     1) Christensen, Sylvie 10          2) Bowens, Kenzie 9               
     3) West, Kamy 10                   4) Reardon, Kamilyah 9            
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milan High School  'A'                            2:00.61    2:01.27   10   
     1) Dickson, Gracie 11              2) Gabutan, Arianna 9             
     3) Menchaca, Emily 10              4) Pauley, Emerson 9              
  2 La Plata High School  'A'                         2:06.27    2:07.18    8   
     1) Miranda, Presley 9              2) Halstead, Piper 10             
     3) Harden, Ava 9                   4) Joyce, Ally 12                 
  3 Atlanta High School  'A'                          2:15.18    2:18.31    6   
     1) Reardon, Kamilyah 9             2) Bowens, McKenzie 9             
     3) Christensen, Sylvie 10          4) Stull, Kynleigh 9              
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 La Plata High School  'A'                         4:41.65    4:44.61   10   
     1) Carvajal, Paige 10              2) Miranda, Presley 9             
     3) Coy, Claire 10                  4) Carvajal, Brooklyn 12          
  2 Milan High School  'A'                            5:20.33    5:08.75    8   
     1) Birruete, Juliette 9            2) Dickson, Gracie 11             
     3) Pauley, Emerson 9               4) Menchaca, Emily 10             
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Magers, Kyley             11 Atlanta High           1.56m      1.50m   10   
  2 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig           1.45m      1.30m    8   
  3 Garlock, Tayla             9 Brashear Hig           1.26m      1.25m    5   
  3 Joyce, Ally               12 La Plata Hig           1.27m      1.25m    5   
  3 Menchaca, Emily           10 Milan High S           1.25m      1.25m    5   
 -- Taylor, Addy               9 La Plata Hig           1.07m         NH  
 -- Valentine, Hailey          9 Bucklin High                         NH  
 -- Meinecke, Tori            12 Mercer High            1.50m         NH  
 -- Fisher, Madeline          10 Mercer High            1.40m         NH  
 -- Fredman, Serena           12 Bevier High                          NH  
 -- Borgmeyer, Alexa          10 Brashear Hig           1.25m         NH  
 -- Huskey, Kiera             12 Tri-County H           1.32m         NH  
 -- Fredman, Sicily           12 Bevier High            1.32m         NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lindsey, Lucy             11 La Plata Hig           1.82m      1.67m   10   
  2 Gabutan, Arianna           9 Milan High S                     J1.67m    8   
 -- Toll, Mya                 10 Bevier High                          NH  
 -- Roberts, Hannah           12 Bevier High                          NH  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pickering, Amy             9 Milan High S           4.42m      4.58m   10   
  2 Magers, Kyley             11 Atlanta High           4.84m      4.57m    8   
  3 Smith, Annamarie           9 Milan High S           4.59m      4.29m    6   
  4 Coy, Claire               10 La Plata Hig           4.21m      4.12m    5   
  5 Bowens, Kenzie             9 Atlanta High           3.87m      3.73m    4   
  6 Harden, Ava                9 La Plata Hig           3.68m      3.53m    3   
  7 Garlock, Tayla             9 Brashear Hig           3.23m      3.43m    2   
  8 Halley, Anna               9 Novinger Hig           3.25m      2.86m    1   
 -- Raymo, Lillian            11 Meadville Hi           3.25m         ND  
 -- Richards, Hannah           9 Bucklin High           3.20m         ND  
 -- Barton, Linda              9 Mercer High            3.88m         ND  
 -- Almond, Jordyn            10 Novinger Hig           3.51m         ND  
 -- Slatosch, Annika          11 Meadville Hi           4.17m         ND  
 -- Fisher, Lacey             10 Brashear Hig           4.48m         ND  
 -- Bonnett, Skylar           11 Grundy Count           4.07m         ND  
 -- Fredman, Sicily           12 Bevier High            3.94m         ND  
 -- Perkins, Liberty          10 Tri-County H           3.89m         ND  
 -- Meinecke, Tori            12 Mercer High            3.90m         ND  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Magers, Kyley             11 Atlanta High          10.78m     10.95m   10   
  2 Coy, Olivia               12 La Plata Hig           9.94m      9.49m    8   
  3 Coy, Claire               10 La Plata Hig           8.90m      8.58m    6   
  4 Pauley, Emerson            9 Milan High S                      8.14m    5   
  5 Martinez, Janissa         12 Milan High S           8.16m      7.99m    4   
 -- Perkins, Liberty          10 Tri-County H           8.94m         ND  
 -- Meinecke, Tori            12 Mercer High            9.25m         ND  
 -- Chiarottino, Madelyn      11 Bevier High            8.79m         ND  
 -- Fisher, Lacey             10 Brashear Hig           8.77m         ND  
 -- Bonnett, Skylar           11 Grundy Count           8.27m         ND  
 -- Holcer, Korrie            10 Meadville Hi           9.04m         ND  
 -- Fisher, Madeline          10 Mercer High            8.45m         ND  
 
Girls Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pauley, Cadence           12 Milan High S          13.03m     11.72m   2  10   
  2 Bane, Madison             10 La Plata Hig           8.23m      7.86m   2   8   
  3 Stull, Shelby             11 Atlanta High           7.97m      7.55m   2   6   
  4 Gray, Violet               9 Milan High S           7.62m      7.33m   2   5   
  5 Cole, Auburn              11 Milan High S           7.12m      7.29m   1   4   
  6 Stull, Kynleigh            9 Atlanta High           9.27m      6.94m   2   3   
  7 Stutsman, Paige            9 Brashear Hig           6.79m      6.90m   1   2   
  8 Howe, Sheridan            11 Novinger Hig           6.30m      6.72m   1   1   
  9 VanSickle, Lana            9 Brashear Hig           6.15m      6.52m   1 
 -- Stark, Riley               9 Mercer High            6.20m         ND   1 
 -- Taylor, Addy               9 La Plata Hig           5.24m         ND   1 
 -- Brown, Emilea             10 Mercer High            6.86m         ND   1 
 -- Fesler, Alana             10 Bevier High            7.64m         ND   2 
 -- Bell, Emma                10 Bucklin High                         ND   1 
 -- Oaks, Landry              10 Newtown-Harr           8.68m         ND   2 
 -- Rains, Adysan              9 Grundy Count           7.45m         ND   2 
 -- Huskey, Kiera             12 Tri-County H           7.59m         ND   2 
 
Girls Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pauley, Cadence           12 Milan High S          39.60m     38.31m   2  10   
  2 VanSickle, Lana            9 Brashear Hig          22.45m     21.34m   2   8   
  3 Stutsman, Paige            9 Brashear Hig          23.14m     21.14m   2   6   
  4 Gray, Violet               9 Milan High S          16.74m     19.91m   1   5   
  5 Almenas Pagan, Kereangel  11 Milan High S          20.20m     19.17m   2   4   
  6 Bane, Madison             10 La Plata Hig          23.01m     17.39m   2   3   
  7 Stull, Kynleigh            9 Atlanta High          19.10m     16.99m   2   2   
  8 Stull, Shelby             11 Atlanta High          22.60m     15.39m   2   1   
  9 Howe, Sheridan            11 Novinger Hig          14.55m     15.24m   1 
 -- Brown, Emilea             10 Mercer High           17.87m         ND   1 
 -- Byers, Hannah             11 Bucklin High                         ND   1 
 -- Bell, Emma                10 Bucklin High                         ND   1 
 -- Taylor, Addy               9 La Plata Hig                         ND   1 
 -- Oaks, Landry              10 Newtown-Harr          18.49m         ND   1 
 -- Huskey, Kiera             12 Tri-County H          26.16m         ND   2 
 -- Fesler, Alana             10 Bevier High           22.00m         ND   2 
 -- Hagan, Makenzie            9 Mercer High           15.06m         ND   1 
 
Girls Javelin Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pauley, Cadence           12 Milan High S          31.59m     35.93m   3  10   
  2 Borgmeyer, Aubrey         10 Brashear Hig          33.61m     28.23m   3   8   
  3 Cole, Auburn              11 Milan High S          12.44m     24.22m   1   6   
  4 VanSickle, Lana            9 Brashear Hig          22.76m     23.66m   3   5   
  5 Stutsman, Paige            9 Brashear Hig          25.64m     21.63m   3   4   
  6 Stull, Kynleigh            9 Atlanta High          20.71m     20.86m   2   3   
  7 Bane, Madison             10 La Plata Hig          22.24m     20.42m   2   2   
  8 West, Kamy                10 Atlanta High          16.74m     18.66m   2   1   
  9 Almenas Pagan, Kereangel  11 Milan High S          15.80m     15.08m   1 
 10 Halley, Anna               9 Novinger Hig                     11.95m   1 
 -- Perkins, Liberty          10 Tri-County H          25.13m         ND   3 
 -- Papadopoulos, Kayden       9 Bevier High           17.56m         ND   2 
 -- Taylor, Addy               9 La Plata Hig                         ND   1 
 -- Rains, Adysan              9 Grundy Count          19.40m         ND   2 
 -- Fisher, Madeline          10 Mercer High           25.48m         ND   3 
 -- Houk, Breanna             10 Mercer High           24.90m         ND   3 
 -- Byers, Hannah             11 Bucklin High                         ND   1 
 -- Fesler, Alana             10 Bevier High           16.40m         ND   2 
 -- Myers, Lainee              9 Meadville Hi          15.85m         ND   2 
 -- Oaks, Landry              10 Newtown-Harr          16.97m         ND   2 
 -- Huskey, Kiera             12 Tri-County H                         ND   1 
 -- Moore, Mckenzie           11 Meadville Hi          27.40m         ND   3 
 
Boys 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Green, Neil               12 La Plata Hig           11.15      11.93   10   
  2 Kittle, Bryce             10 Novinger Hig           11.64      12.11    8   
  3 Wilson, Anthony           10 Milan High S           12.83      12.19    6   
  4 Reyes Acevedo, Erick       9 Milan High S           12.82      12.29    5   
  5 Nelson, Sawyer             9 Atlanta High           11.46      12.31    4   
  6 Berry, Cayden             11 Atlanta High           12.79      12.77    3   
  7 Mesecher, Reese           11 La Plata Hig           12.93      13.16    2   
 -- Jaimes, Jacob             12 Milan High S           12.14         DQ  
 
Boys 200 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kittle, Bryce             10 Novinger Hig           25.04      25.07   10   
  2 Jaimes, Jacob             12 Milan High S           25.73      25.14    8   
  3 Ngombo, Don-Divin         10 Milan High S           26.36      26.03    6   
  4 Linhart, Tony              9 Milan High S                      26.06    5   
  5 Roberts, Baylin           10 La Plata Hig           27.36      27.25    4   
 -- Teeple, Nathan            10 Atlanta High                         NT  
 -- McNay, Conner              9 La Plata Hig                         NT  
 -- Duncan, Cruz               9 Atlanta High                         NT  
 
Boys 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eddy, David               12 Milan High S           57.95      55.63   10   
  2 Shaw, Anthony             11 Brashear Hig           59.24      57.48    8   
  3 Cotto, Carlos             10 Milan High S           53.78      58.31    6   
  4 St. Clair, Cutter         11 La Plata Hig           58.27      59.35    5   
  5 Jones, Landyn             11 La Plata Hig         1:02.77    1:04.31    4   
  6 Teeple, Nathan            10 Atlanta High                    1:19.88    3   
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Niasse, Ahmat             10 Milan High S         2:19.87    2:14.76   10   
  2 Castillo-Gonzalez, Alexi   9 Milan High S         2:30.57    2:25.84    8   
  3 Phillips, Roman           11 Atlanta High         2:26.73    2:28.48    6   
  4 Mason, Emery               9 Atlanta High                    2:32.42    5   
  5 Noe, Clancy               10 Brashear Hig         2:38.01    2:44.76    4   
  6 Hulett, Landyn             9 La Plata Hig                    2:45.38    3   
  7 Ray, Ashton               10 Brashear Hig         2:49.97    2:45.67    2   
 -- Emmrich, Felix            11 La Plata Hig         2:46.67         NT  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Keck, Nathan              11 Milan High S         5:10.76    5:19.60   10   
  2 Christensen, Carter        9 Atlanta High         5:33.08    5:23.61    8   
  3 Miranda, Gavin            12 La Plata Hig         5:34.54    5:24.09    6   
  4 Valladares, Christopher    9 Milan High S         5:35.36    5:29.30    5   
  5 Snyder, Jacob              9 Brashear Hig         6:15.37    5:59.65    4   
  6 Roman, Omar               10 Milan High S         6:16.23    6:02.73    3   
  7 Smothers, Matthew         12 Atlanta High         6:36.78    6:41.20    2   
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Keck, Nathan              11 Milan High S        11:10.73   11:05.99   10   
  2 Valladares, Christopher    9 Milan High S        12:01.18   12:13.29    8   
  3 Christensen, Carter        9 Atlanta High        11:49.67   12:44.10    6   
  4 Roman, Omar               10 Milan High S                   14:21.72    5   
 -- Smothers, Matthew         12 Atlanta High        15:54.59         NT  
 -- Miranda, Gavin            12 La Plata Hig        11:43.70         NT  
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Emmrich, Felix            11 La Plata Hig                      19.85   10   
  2 Mputu, Cesar              10 Milan High S           20.90      23.03    8   
 -- Duncan, Cruz               9 Atlanta High           21.38         NT  
 
Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wheeler, Drew             12 La Plata Hig           49.68      46.72   10   
  2 Mputu, Cesar              10 Milan High S           53.74      47.49    8   
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Atlanta High School  'A'                            47.10      47.31   10   
     1) Nelson, Sawyer 9                2) Berry, Cayden 11               
     3) Zamora, Anton 12                4) Gilliland, Landon 11           
  2 Milan High School  'A'                              48.28      47.66    8   
     1) Jaimes, Jacob 12                2) Reyes Acevedo, Erick 9         
     3) Ngombo, Don-Divin 10            4) Mputu, Cesar 10                
  3 La Plata High School  'A'                           48.98      49.67    6   
     1) Green, Neil 12                  2) Green, Ryan 12                 
     3) St. Clair, Cutter 11            4) Wheeler, Drew 12               
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milan High School  'A'                            1:37.72    1:41.02   10   
     1) Kadiata, Cesar 10               2) Mputu, Cesar 10                
     3) Ngombo, Don-Divin 10            4) Reyes Acevedo, Erick 9         
  2 La Plata High School  'A'                         1:43.58    1:44.27    8   
     1) Jones, Landyn 11                2) Mesecher, Reese 11             
     3) St. Clair, Cutter 11            4) Green, Neil 12                 
  3 Atlanta High School  'A'                          1:54.22    1:46.57    6   
     1) Duncan, Cruz 9                  2) Nelson, Sawyer 9               
     3) Gilliland, Landon 11            4) Zamora, Anton 12               
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milan High School  'A'                            3:55.99    3:50.04   10   
     1) Jaimes, Jacob 12                2) Garcia, Jose 10                
     3) Cotto, Carlos 10                4) Niasse, Ahmat 10               
  2 La Plata High School  'A'                         4:08.64    4:11.93    8   
     1) Jones, Landyn 11                2) Miranda, Gavin 12              
     3) St. Clair, Cutter 11            4) Wheeler, Drew 12               
  3 Atlanta High School  'A'                          4:13.05    4:36.44    6   
     1) Mason, Emery 9                  2) Peavler, Jaron 12              
     3) Phillips, Roman 11              4) Christensen, Carter 9          
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milan High School  'A'                            9:07.20    9:03.93   10   
     1) Niasse, Ahmat 10                2) Keck, Nathan 11                
     3) Garcia, Jose 10                 4) Cotto, Carlos 10               
  2 Atlanta High School  'A'                         10:01.55   10:20.27    8   
     1) Mason, Emery 9                  2) Phillips, Roman 11             
     3) Christensen, Carter 9           4) Nelson, Sawyer 9               
  3 La Plata High School  'A'                        11:50.00   10:42.65    6   
     1) Green, Ryan 12                  2) Roberts, Baylin 10             
     3) Jones, Landyn 11                4) Emmrich, Felix 11              
  4 Brashear High School  'A'                        10:27.61   10:42.79    5   
     1) Fisher, Landon 11               2) Noe, Clancy 10                 
     3) Snyder, Jacob 9                 4) Shaw, Anthony 11               
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Niasse, Chekh             12 Milan High S           1.75m      1.75m   10   
  2 Berry, Cayden             11 Atlanta High           1.55m      1.60m    8   
  3 Linhart, Tony              9 Milan High S                      1.50m    6   
  4 Noah, Cooper              12 La Plata Hig                     J1.50m    5   
  5 Roberts, Baylin           10 La Plata Hig           1.37m     J1.50m    4   
  6 Hulett, Landyn             9 La Plata Hig           1.45m      1.40m    3   
 -- Shiflett, Gauge           10 Meadville Hi           1.57m         NH  
 -- Sumpter, Devin            12 Bevier High            1.50m         NH  
 -- Peterson, Cole            11 Grundy Count           1.78m         NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Zamora, Anton             12 Atlanta High           3.04m      3.65m   10   
  2 Green, Neil               12 La Plata Hig           3.15m      3.38m    8   
  3 Valladares, Christopher    9 Milan High S                      2.43m    6   
 -- McNay, Conner              9 La Plata Hig           2.14m         NH  
 -- Shott, Dakotah             9 Bevier High                          NH  
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Niasse, Chekh             12 Milan High S           5.95m      6.33m   10   
  2 Gilliland, Landon         11 Atlanta High           6.18m      6.08m    8   
  3 Wheeler, Drew             12 La Plata Hig           5.55m      5.51m    6   
  4 Mesecher, Reese           11 La Plata Hig                      5.43m    5   
  5 Reyes Acevedo, Erick       9 Milan High S           4.14m      5.33m    4   
  6 Fisher, Landon            11 Brashear Hig           5.03m      5.24m    3   
  7 Kittle, Bryce             10 Novinger Hig           5.03m      5.05m    2   
 -- MacGregor, Garrett         9 Newtown-Harr           3.28m         ND  
 -- Rains, Aidan              11 Grundy Count           4.87m         ND  
 -- Tsikoyak, Kaje            12 Meadville Hi           5.06m         ND  
 -- Young, Jacob               9 Meadville Hi           2.98m         ND  
 -- Duncan, Cruz               9 Atlanta High           5.20m         ND  
 -- Ford, Xzaver              12 Bevier High            5.60m         ND  
 -- Coe, Franklin             10 Bucklin High                         ND  
 -- Davis, Jayce              10 Mercer High            5.20m         ND  
 -- Guerrero, Ignacio         12 Bucklin High           4.97m         ND  
 -- Jochimsen, Brandon        12 Brashear Hig           5.66m         ND  
 -- Goble, Peyton              9 Tri-County H           4.98m         ND  
 
Boys Triple Jump
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gilliland, Landon         11 Atlanta High          12.75m     12.58m   1  10   
  2 Niasse, Chekh             12 Milan High S          11.14m     12.03m   1   8   
  3 Zamora, Anton             12 Atlanta High          12.20m     11.76m   1   6   
  4 Emmrich, Felix            11 La Plata Hig          10.96m     11.71m   1   5   
  5 Linhart, Tony              9 Milan High S                     10.85m   2   4   
 -- Williams, Blake            9 Bevier High           10.34m         ND   1 
 -- Turner, Cale              10 Tri-County H           9.93m         ND   1 
 -- Young, Jacob               9 Meadville Hi                         ND   1 
 -- Mason, Peyton             12 Bevier High            9.12m         ND   1 
 -- Miller, Hunter             9 Newtown-Harr           9.99m         ND   1 
 -- Cross, Zackary            10 Newtown-Harr          11.15m         ND   1 
 -- Shiflett, Gauge           10 Meadville Hi                         ND   1 
 -- Rains, Aidan              11 Grundy Count          10.16m         ND   1 
 
Boys Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Triplett, Nate            10 Brashear Hig          12.23m     11.74m   2  10   
  2 Hines, Eric               12 Milan High S          10.19m     10.00m   1   8   
  3 Peavler, Jaron            12 Atlanta High          10.27m      9.89m   2   6   
  4 Colmenero-Cortez, Diego   11 Milan High S          10.90m      9.78m   2   5   
  5 Green, Ryan               12 La Plata Hig           9.28m      8.99m   1   4   
  6 Lewis, Brayden            10 La Plata Hig           7.94m      8.11m   1   3   
 -- Burks, Blayne             11 Meadville Hi           9.11m         ND   1 
 -- Vandyke, Wade             12 Meadville Hi           8.86m         ND   1 
 -- Sumpter, Devin            12 Bevier High           10.02m         ND   1 
 -- Ybarra, Jakob             12 Tri-County H          12.86m         ND   2 
 -- Wriedt, Mikael            12 Bevier High           10.85m         ND   2 
 -- Hashman, Wes              10 Mercer High           10.40m         ND   2 
 -- Janosik, Jakub            11 Mercer High            9.47m         ND   1 
 -- Doporto, Deric            12 Milan High S          14.07m         ND   2 
 -- Malusky, Tanner           12 Atlanta High          10.97m         ND   2 
 
Boys Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Phillips, Roman           11 Atlanta High          33.45m     33.58m   2  10   
  2 Hines, Eric               12 Milan High S          30.87m     29.95m   1   8   
  3 Colmenero-Cortez, Diego   11 Milan High S          29.74m     26.69m   1   6   
  4 Triplett, Nate            10 Brashear Hig          33.60m     26.44m   2   5   
  5 Hulett, Landyn             9 La Plata Hig          19.23m     19.95m   1   4   
  6 Lewis, Brayden            10 La Plata Hig          15.77m     18.93m   1   3   
 -- Wriedt, Mikael            12 Bevier High           31.83m         ND   2 
 -- Ybarra, Jakob             12 Tri-County H          28.16m         ND   1 
 -- Williams, Blake            9 Bevier High           32.06m         ND   2 
 -- Vandyke, Wade             12 Meadville Hi          31.94m         ND   2 
 -- Hammond, Parker           11 Meadville Hi          29.63m         ND   1 
 -- Doporto, Deric            12 Milan High S          35.99m         ND   2 
 -- Malusky, Tanner           12 Atlanta High          31.78m         ND   2 
 -- Malott, Kayden            11 Tri-County H                         ND   1 
 
Boys Javelin Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fisher, Landon            11 Brashear Hig          39.90m     38.61m   2  10   
  2 Peavler, Jaron            12 Atlanta High          38.91m     33.54m   2   8   
  3 Eddy, David               12 Milan High S          31.09m     33.00m   1   6   
  4 Lewis, Brayden            10 La Plata Hig          23.58m     29.80m   1   5   
  5 Hines, Eric               12 Milan High S          27.40m     26.94m   1   4   
  6 Green, Ryan               12 La Plata Hig          28.07m     23.72m   1   3   
 -- Malusky, Tanner           12 Atlanta High          36.21m         ND   2 
 -- Otto, Brett               10 Newtown-Harr          25.27m         ND   1 
 -- Wriedt, Mikael            12 Bevier High           36.87m         ND   2 
 -- Ybarra, Jakob             12 Tri-County H          45.65m         ND   2 
 -- Tsikoyak, Kaje            12 Meadville Hi          38.76m         ND   2 
 -- Ford, Xzaver              12 Bevier High           27.50m         ND   1 
 -- Hashman, Wes              10 Mercer High           34.08m         ND   2 
 -- Burks, Blayne             11 Meadville Hi          38.53m         ND   2 
 -- Jochimsen, Brandon        12 Brashear Hig                         ND   1 
 -- Janosik, Jakub            11 Mercer High           24.00m         ND   1 
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Milan High School          170        2) La Plata High School      144   
    3) Atlanta High School         90        4) Brashear High School       60   
    5) Novinger High School        40                                           
 
                    Men - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Milan High School          244        2) La Plata High School      140   
    3) Atlanta High School        133        4) Brashear High School       51   
    5) Novinger High School        20