Licensed to Web School Tools - For Office Use Only License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/2/2022 02:43 PM
                   2022 South Harrison HS Relays - 4/28/2022                   
                               South Harrison HS                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Wilson, Lillian           11 South Harris           12.55      13.30   3  10   
  2 Boyer, Rylie              12 Maysville Hi           12.44      13.89   3   8   
  3 Williams, Gabrielle       11 South Harris           14.23      13.99   3   6   
  4 Shoush, Norah              9 Albany High            14.25      14.61   3   5   
  5 Boyer, Lillian             9 Maysville Hi                      14.74   1   4   
  6 Barton, Linda              9 Mercer High            15.24      15.35   3   3   
  7 Houk, Bailey               9 Mercer High            15.54      15.89   2   2   
  8 Rainey, Makayla           12 Gallatin Hig           15.01      15.95   3   1   
  9 Locklar, Kayleigh          9 Albany High            15.51      16.25   2 
 10 Warner, Kennedy            9 Winston High           15.51      16.39   2 
 11 Vanderslice, Kristen       9 Gallatin Hig           15.49      16.45   3 
 12 Lang, Paige               10 Winston High           15.70      16.59   2 
 13 Chamberlin, Cadi          11 Pattonsburg            15.73      16.62   2 
 14 Barraza, Jeighdynn        10 Pattonsburg            15.72      16.76   2 
 15 Kelly, Jazzmin            11 Braymer High           15.39      17.39   3 
 16 Hollon, Faith             11 Braymer High           17.32      17.46   2 
 17 Balch, SageLynn            9 North Davies           16.62      17.69   2 
 18 Prater, Dorothy           12 North Davies           18.74      19.72   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Redman, Mirabella         11 Maysville Hi           26.95      26.95   2  10   
  2 Wilson, Lillian           11 South Harris           27.32      28.85   2   8   
  3 Williams, Gabrielle       11 South Harris           29.00      28.87   2   6   
  4 Manring, Claire           11 Albany High            29.13      29.81   2   5   
  5 Uthe, Marissa             10 Winston High           30.57      31.34   2   4   
  6 Wollam, Raegan            11 Winston High           30.56      31.86   2   3   
  7 King, Lyndsey              9 Gallatin Hig           32.25      32.02   1   2   
  8 Bryers, Payton            12 Braymer High           33.23      32.32   1   1   
  9 Underwood, Arianna         9 Cainsville H                      32.91   1 
 10 Rold, Haley               10 Braymer High           34.16      33.55   1 
 11 Vanderslice, Kristen       9 Gallatin Hig           33.77      33.64   1 
 
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Boyer, Lillian             9 Maysville Hi         1:06.15    1:07.31   2  10   
  2 Molloy, Abigail            9 South Harris         1:08.56    1:10.12   2   8   
  3 Sperry, Kelsey             9 Gilman City          1:09.78    1:10.39   2   6   
  4 Uthe, Marissa             10 Winston High         1:10.58    1:10.46   2   5   
  5 Kleeman, Karsyn            9 Braymer High         1:16.91    1:15.24   1   4   
  6 Underwood, Arianna         9 Cainsville H         1:15.71    1:17.34   2   3   
  7 King, Lyndsey              9 Gallatin Hig         1:16.54    1:19.10   2   2   
  8 Sterneker, Kaylen          9 Gallatin Hig         1:16.80    1:19.48   1   1   
  9 Hollon, Faith             11 Braymer High         1:19.81    1:19.50   1 
 10 Warner, Kennedy            9 Winston High                    1:23.62   1 
 11 Balch, SageLynn            9 North Davies         1:29.98    1:25.60   1 
 12 Limburger, Madison        10 South Harris         1:12.51    1:26.05   2 
 13 Clark, Kelsie             11 Maysville Hi         1:43.33    1:32.22   1 
 14 Prater, Dorothy           12 North Davies         1:39.77    1:42.21   1 
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chamberlin, Emma          10 South Harris         2:35.00    2:41.58   10   
  2 Catlett, Claire           12 Maysville Hi         2:36.82    2:44.92    8   
  3 Endicott, Alex            10 Gallatin Hig         2:39.86    2:49.74    6   
  4 Templeton, Bailey          9 South Harris         2:52.73    2:49.91    5   
  5 Sperry, Kelsey             9 Gilman City          2:54.69    2:52.01    4   
  6 Rogers, Karissa           10 Braymer High         2:56.18    2:59.40    3   
  7 Basham, Cheri              9 Braymer High                    3:00.66    2   
  8 Sterling, Brooke          10 Maysville Hi         2:57.52    3:02.92    1   
  9 Roberson, Kira             9 North Harris         3:16.74    3:09.06  
 10 Gibson, Shelby             9 Gilman City          3:07.03    3:09.89  
 11 Hagan, Makenzie            9 Mercer High          3:14.09    3:34.22  
 12 Houk, Breanna             10 Mercer High          3:29.08    4:00.19  
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chamberlin, Hallee        10 South Harris         5:56.94    6:14.32   10   
  2 Langfitt, Ava             10 Gilman City          6:12.20    6:31.57    8   
  3 Copple, Elle              11 Gallatin Hig         6:13.05    6:35.14    6   
  4 Cox, Korbin                9 Braymer High         7:11.57    6:52.46    5   
  5 Norris, Megan             10 South Harris         7:07.60    7:18.39    4   
  6 Davies, Delaney           10 Braymer High         6:31.45    7:28.15    3   
  7 Breshears, Shyann         10 Maysville Hi         7:54.03    8:08.03    2   
  8 Martin, Lillian            9 Maysville Hi         9:16.05    9:38.29    1   
 
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chamberlin, Emma          10 South Harris        13:01.42   12:48.70   10   
  2 Langfitt, Ava             10 Gilman City         13:14.72   14:13.53    8   
  3 Demsko, Valarie           11 Braymer High        13:49.47   14:23.55    6   
  4 Cox, Karly                11 Braymer High        14:35.01   15:18.52    5   
  5 Sheetz, Tanleigh          12 Winston High                   15:50.94    4   
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Crabtree, Kelsey          10 Pattonsburg            16.46      17.62   10   
  2 Plymell, Jillian          12 Pattonsburg            17.49      18.12    8   
  3 Bennett, Kiara            10 South Harris           18.93      18.62    6   
  4 Siddens, Keylee            9 Albany High            18.60      19.79    5   
  5 Locklar, Kayleigh          9 Albany High            21.55      21.56    4   
  6 Stark, Riley               9 Mercer High            27.73      25.28    3   
 
Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Redman, Mirabella         11 Maysville Hi           48.33      47.12   10   
  2 Crabtree, Kelsey          10 Pattonsburg            49.67      49.43    8   
  3 Ball, Annabelle           10 Gallatin Hig           50.40      50.84    6   
  4 Cannon, Kylee             10 South Harris           52.70      51.95    5   
  5 Plymell, Jillian          12 Pattonsburg            54.82      55.00    4   
  6 Kelly, Jazzmin            11 Braymer High         1:00.80    1:06.57    3   
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pattonsburg High School  'A'                        56.22      54.67   10   
     1) Plymell, Jillian 12             2) Crabtree, Kelsey 10            
     3) Chamberlin, Cadi 11             4) Jones, Katelyn 9               
  2 Albany High School  'A'                             55.20      56.79    8   
     1) Manring, Claire 11              2) Shoush, Norah 9                
     3) Siddens, Keylee 9               4) Troncin, Abigail 10            
  3 Mercer High School  'A'                           1:00.39      59.88    6   
     1) Martin, Summer 11               2) Stark, Riley 9                 
     3) Hill, Kaydee 11                 4) Houk, Bailey 9                 
  4 Winston High School  'A'                          1:00.57    1:00.01    5   
     1) Uthe, Marissa 10                2) Sheetz, Tanleigh 12            
     3) Pliley, Shealyn 9               4) Wollam, Raegan 11              
  5 Braymer High School  'A'                          1:01.67    1:01.64    4   
     1) Smith, Lylah 10                 2) Rogers, Karissa 10             
     3) Bryers, Payton 12               4) Cox, Rayleigh 10               
 -- South Harrison High School  'A'                     51.85         DQ  
     1) Williams, Gabrielle 11          2) Cannon, Kylee 10               
     3) Henry, Abbey 10                 4) Wilson, Lillian 11             
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pattonsburg High School  'A'                      1:59.08    1:56.04   10   
     1) Plymell, Jillian 12             2) Crabtree, Kelsey 10            
     3) Johnson, Kinsley 9              4) Jones, Katelyn 9               
  2 South Harrison High School  'A'                   1:55.69    1:57.40    8   
     1) Williams, Gabrielle 11          2) Henry, Abbey 10                
     3) Molloy, Abigail 9               4) Cannon, Kylee 10               
  3 Albany High School  'A'                           1:57.53    2:00.83    6   
     1) Manring, Claire 11              2) Shoush, Norah 9                
     3) Siddens, Keylee 9               4) Troncin, Abigail 10            
  4 Mercer High School  'A'                           2:05.67    2:06.40    5   
     1) Barton, Linda 9                 2) Martin, Summer 11              
     3) Hill, Kaydee 11                 4) Michael, Rainey 11             
  5 Winston High School  'A'                          2:07.30    2:08.75    4   
     1) Uthe, Marissa 10                2) Sheetz, Tanleigh 12            
     3) Pliley, Shealyn 9               4) Wollam, Raegan 11              
  6 Braymer High School  'A'                          2:11.05    2:10.69    3   
     1) Basham, Cheri 9                 2) Kleeman, Karsyn 9              
     3) Rold, Haley 10                  4) Cox, Rayleigh 10               
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 South Harrison High School  'A'                   4:54.72    4:51.98   10   
     1) Molloy, Abigail 9               2) Chamberlin, Emma 10            
     3) Chamberlin, Hallee 10           4) Templeton, Bailey 9            
  2 Gilman City High School  'A'                      5:03.59    5:00.48    8   
     1) Ward, Jolee 12                  2) Gibson, Shelby 9               
     3) Sperry, Kelsey 9                4) Langfitt, Ava 10               
  3 Braymer High School  'A'                          5:11.62    5:24.63    6   
     1) Rold, Haley 10                  2) Basham, Cheri 9                
     3) Bryers, Payton 12               4) Davies, Delaney 10             
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gallatin High School  'A'                        10:47.33   10:43.04   10   
     1) Copple, Elle 11                 2) Endicott, Alex 10              
     3) Feiden, Ashley 10               4) Ball, Annabelle 10             
  2 South Harrison High School  'A'                  11:18.75   11:37.38    8   
     1) Chamberlin, Emma 10             2) Templeton, Bailey 9            
     3) Norris, Megan 10                4) Chamberlin, Hallee 10          
  3 Braymer High School  'A'                         12:00.47   12:27.86    6   
     1) Rogers, Karissa 10              2) Kleeman, Karsyn 9              
     3) Smith, Lylah 10                 4) Cox, Rayleigh 10               
  4 Mercer High School  'A'                          12:20.49   13:11.70    5   
     1) Meinecke, Tori 12               2) Fisher, Madeline 10            
     3) Michael, Rainey 11              4) Rogers, Gracie 10              
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Redman, Mirabella         11 Maysville Hi           1.52m      1.53m   10   
  2 Ball, Annabelle           10 Gallatin Hig           1.52m      1.50m    8   
  3 Meinecke, Tori            12 Mercer High            1.50m      1.45m    6   
  4 Johnson, Kinsley           9 Pattonsburg            1.35m      1.40m    5   
  5 Langfitt, Ava             10 Gilman City            1.42m     J1.40m    4   
  6 Molloy, Abigail            9 South Harris           1.45m     J1.40m    3   
  7 Boyer, Lillian             9 Maysville Hi           1.35m      1.35m    2   
  8 Cox, Karsyn               12 Braymer High           1.32m      1.30m    1   
  9 Fisher, Madeline          10 Mercer High            1.40m     J1.30m  
 -- Spurling, Lauren           9 South Harris                         NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Redman, Mirabella         11 Maysville Hi           2.96m      2.90m   10   
  2 King, Lyndsey              9 Gallatin Hig           2.30m      2.13m    7   
  2 Bennett, Kiara            10 South Harris           2.30m      2.13m    7   
  4 Rainey, Makayla           12 Gallatin Hig           2.30m      1.83m    5   
  5 Arias, Isabella           11 South Harris           2.00m     J1.83m    4   
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilson, Lillian           11 South Harris           4.83m      4.83m   10   
  2 Jones, Katelyn             9 Pattonsburg            4.89m      4.75m    8   
  3 Catlett, Claire           12 Maysville Hi           4.84m      4.55m    6   
  4 Boyer, Rylie              12 Maysville Hi           4.85m      4.42m    5   
  5 Hendren, Rowan            11 South Harris           4.57m      4.41m    4   
  6 Crouse, Karlee             9 Cainsville H           4.40m      4.18m    3   
  7 Siddens, Keylee            9 Albany High            4.26m      4.16m    2   
  8 Barton, Linda              9 Mercer High            3.88m      3.92m    1   
  9 Roberson, Kira             9 North Harris           3.60m     J3.92m  
 10 Smith, Lylah              10 Braymer High           4.35m      3.88m  
 11 Johnson, Kinsley           9 Pattonsburg            4.00m      3.75m  
 12 Smith, Leanna              9 Braymer High           3.63m      3.56m  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jones, Katelyn             9 Pattonsburg           10.03m     10.21m   10   
  2 Catlett, Claire           12 Maysville Hi          10.39m      9.65m    8   
  3 Crouse, Karlee             9 Cainsville H           8.70m      8.66m    6   
  4 Smith, Lylah              10 Braymer High           8.49m      8.49m    5   
  5 Gibson, Shelby             9 Gilman City            8.86m      8.43m    4   
  6 Smith, Leanna              9 Braymer High           8.36m      8.10m    3   
  7 Popplewell, Sydney        10 Maysville Hi           7.61m      7.69m    2   
 
Girls Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sanders, Kialynn          12 Braymer High          11.99m     11.90m   2  10   
  2 Brown, Ashley             12 Maysville Hi          11.01m     10.91m   2   8   
  3 Madison, Kaliska          11 South Harris          10.46m     10.56m   2   6   
  4 Shovick, Lily             11 North Harris           8.72m      9.50m   2   5   
  5 Ward, Laina               10 Gilman City            9.11m      9.00m   2   4   
  6 Windham, Braelyn          12 Maysville Hi           9.40m      8.99m   2   3   
  7 Davidson, Cassidy         11 South Harris           8.46m      8.89m   2   2   
  8 Pliley, Shealyn            9 Winston High           8.05m      8.61m   2   1   
  9 Vaughn, Bree               9 Cainsville H           7.90m      8.25m   1 
 10 Barraza, Jeighdynn        10 Pattonsburg            8.07m      8.00m   2 
 11 Parker, Abigail            9 Gallatin Hig           7.05m      7.28m   1 
 12 Pace, Gia                 11 Pattonsburg            7.55m      7.09m   1 
 13 Clair, Kieara             11 North Davies           7.28m      7.04m   1 
 14 Brown, Emilea             10 Mercer High            6.86m      6.93m   1 
 15 Fish, Keeleigh             9 Albany High            6.40m      6.88m   1 
 16 Lang, Paige               10 Winston High           8.18m      6.87m   2 
 17 Hollon, Grace             11 Braymer High           6.47m      6.44m   1 
 18 Houk, Bailey               9 Mercer High                       5.70m   1 
 19 Chapman, Kailee           11 Cainsville H           5.24m      5.27m   1 
 
Girls Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Madison, Kaliska          11 South Harris          25.76m     31.86m   2  10   
  2 Pankau, Kayleigh          12 Pattonsburg           28.14m     31.12m   3   8   
  3 Mercer, Emma              10 Albany High           36.16m     30.83m   3   6   
  4 Sanders, Kialynn          12 Braymer High          33.37m     29.91m   3   5   
  5 Vaughn, Bree               9 Cainsville H          29.90m     29.00m   3   4   
  6 Brown, Ashley             12 Maysville Hi          29.67m     27.19m   3   3   
  7 Criger, Libby             11 Maysville Hi          26.81m     24.51m   3   2   
  8 Shovick, Lily             11 North Harris          23.00m     23.55m   2   1   
  9 Gannan, Alexis            10 Pattonsburg           23.24m     22.57m   2 
 10 Ward, Jolee               12 Gilman City           24.56m     22.06m   2 
 11 Sterneker, Kaylen          9 Gallatin Hig          22.38m     20.75m   2 
 12 Ward, Laina               10 Gilman City           26.73m     20.07m   3 
 13 Hollon, Grace             11 Braymer High          19.12m     19.73m   1 
 14 Laird, Vivian             11 Albany High           20.73m     19.61m   1 
 15 Davidson, Cassidy         11 South Harris          21.40m     19.40m   2 
 16 Lang, Paige               10 Winston High          17.68m     18.45m   1 
 17 Parker, Abigail            9 Gallatin Hig          21.79m     15.88m   2 
 18 Brown, Emilea             10 Mercer High           17.87m     15.64m   1 
 19 Hagan, Makenzie            9 Mercer High           15.06m     15.59m   1 
 20 Clair, Kieara             11 North Davies          17.96m     14.21m   1 
 
Girls Javelin Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sanders, Kialynn          12 Braymer High          32.18m     32.04m   2  10   
  2 Criger, Libby             11 Maysville Hi          27.92m     27.33m   2   8   
  3 Pliley, Shealyn            9 Winston High          24.32m     26.74m   2   6   
  4 Ward, Jolee               12 Gilman City           29.00m     26.70m   2   5   
  5 Ward, Laina               10 Gilman City           30.70m     26.35m   2   4   
  6 Rogers, Karissa           10 Braymer High          26.34m     25.68m   2   3   
  7 Sterneker, Kaylen          9 Gallatin Hig          24.56m     25.45m   2   2   
  8 Davidson, Cassidy         11 South Harris          23.27m     25.30m   1   1   
  9 Houk, Breanna             10 Mercer High           24.90m     24.30m   2 
 10 Shovick, Lily             11 North Harris          22.86m     20.30m   1 
 11 Windham, Braelyn          12 Maysville Hi          22.70m     20.07m   1 
 12 Gannan, Alexis            10 Pattonsburg           26.78m     19.19m   2 
 13 Webb, Kennedy             10 South Harris          20.60m     19.07m   1 
 14 Laird, Vivian             11 Albany High           21.02m     17.20m   1 
 15 Roberson, Kira             9 North Harris          11.79m     16.04m   1 
 16 Caraway, Courtney         11 Pattonsburg                      13.78m   1 
 -- Vaughn, Bree               9 Cainsville H                         ND   1 
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Davis, Porter             11 Albany High            11.31      11.91   2  10   
  2 Dillivan, Brayden         12 Albany High            12.00      12.11   2   8   
  3 Chamberlin, Parker        12 South Harris           11.74      12.18   2   6   
  4 Kelly, Aleczander         10 Braymer High           11.93      12.27   2   5   
  5 Corbett, Chance           12 South Harris           11.68      12.37   2   4   
  6 Haley, Jordan              9 Braymer High                      13.56   1   3   
  7 Mullikin, Clyde           10 Winston High           13.94      14.00   2   2   
  8 Burns, Brantley           12 Gallatin Hig           13.80      14.48   2   1   
  9 Sterling, Kolten          10 Maysville Hi           15.45      15.25   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Reed, Zane                12 Pattonsburg            24.30      24.24   2  10   
  2 Jones, Kaden              11 South Harris           25.32      25.01   2   8   
  3 Locker, Kaden             11 Gilman City            25.33      25.25   2   6   
  4 Riegel, Kellen            12 Braymer High           26.33      25.86   2   5   
  5 Shaffer, Harper           10 South Harris           26.89      26.52   2   4   
  6 Graham, Kolton             9 North Harris           27.61      26.54   2   3   
  7 Baker, Garrett            10 Cainsville H           26.43      26.55   2   2   
  8 Roberson, Kamden          12 North Harris           28.26      27.56   1   1   
  9 Popplewell, Troy          11 Albany High            28.73      27.74   1 
 10 Haley, Jordan              9 Braymer High           27.72      28.02   1 
 11 Mullikin, Clyde           10 Winston High           29.66      28.62   1 
 12 Burns, Brantley           12 Gallatin Hig           28.75      29.84   1 
 13 King, Kaedan              11 Cainsville H           31.71      30.02   1 
 14 Staudenmaier, Jacob        9 Albany High            30.82      32.11   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Israel, Caden             12 Maysville Hi           53.87      54.44   2  10   
  2 Jones, Kaden              11 South Harris           54.85      55.40   2   8   
  3 Hughson, Griffin          10 Braymer High                      56.66   1   6   
  4 Locker, Kaden             11 Gilman City            56.37      57.90   2   5   
  5 Hulett, Hunter            11 Maysville Hi           57.87      58.39   2   4   
  6 Sweat, Luke               11 South Harris           59.71      59.95   2   3   
  7 Popplewell, Troy          11 Albany High          1:03.23    1:03.20   1   2   
  8 Shoe, Carter               9 Braymer High                    1:06.55   1   1   
  9 Smith, Jesse              10 North Davies         1:07.88    1:06.56   1 
 10 King, Kaedan              11 Cainsville H                    1:08.53   1 
 11 Staudenmaier, Jacob        9 Albany High          1:14.56    1:11.10   1 
 12 Uthe, Elijah              10 Winston High                    1:12.06   1 
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hughson, Brody            12 Braymer High         2:10.36    2:10.23   10   
  2 Uthe, Jacob               12 Winston High         2:06.61    2:13.29    8   
  3 Kimberling, Tyler         12 Braymer High         2:14.44    2:18.65    6   
  4 Magee, Braxton            11 South Harris         2:19.20    2:21.17    5   
  5 Langfitt, Brody           11 Gilman City          2:18.15    2:21.67    4   
  6 Newman, Conlan            11 Albany High          2:34.70    2:28.01    3   
  7 Davis, Jayce              10 Mercer High          2:29.40    2:34.14    2   
  8 Morris, Colton            11 Maysville Hi         2:33.47    2:36.58    1   
  9 Hulet, Ryelin             12 Pattonsburg          2:37.07    2:39.09  
 10 Preston, Landon            9 Gilman City          2:35.69    2:43.33  
 11 Uthe, Elijah              10 Winston High         2:58.97    2:51.15  
 12 Browning, Kenneth          9 North Davies                    2:55.90  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stone, Kaden               9 Braymer High         5:01.53    5:12.31   10   
  2 Langfitt, Brody           11 Gilman City          4:54.49    5:23.32    8   
  3 Magee, Braxton            11 South Harris         5:13.16    5:24.44    6   
  4 Newman, Conlan            11 Albany High          5:43.19    5:34.37    5   
  5 Preston, Landon            9 Gilman City          5:44.92    5:37.39    4   
  6 Sheetz, Bristol            9 Winston High                    5:47.73    3   
  7 Morris, Colton            11 Maysville Hi         5:40.91    5:51.23    2   
  8 Keesaman, Konner          11 Maysville Hi         5:44.01    5:52.80    1   
  9 Trammell, Haiden          11 South Harris         5:59.86    5:56.75  
 10 Uthe, Elijah              10 Winston High         6:17.19    6:14.74  
 11 Swindler, Gage             9 Braymer High         6:16.48    6:25.50  
 12 Hulet, Ryelin             12 Pattonsburg          5:51.15    6:33.23  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lee, Braden               11 Winston High        11:04.11   11:04.12   10   
  2 Sheetz, Bristol            9 Winston High        12:23.36   11:56.49    8   
  3 Magee, Braxton            11 South Harris        11:20.79   12:44.76    6   
  4 Swindler, Gage             9 Braymer High        13:54.71   13:51.31    5   
  5 Hulet, Ryelin             12 Pattonsburg         12:07.45   15:10.50    4   
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kitchell, Arlen           10 Braymer High           21.18      21.20   10   
  2 Nelson, Noel              10 Winston High           22.39      21.60    8   
  3 Sheetz, Bristol            9 Winston High           22.26      22.42    6   
  4 Brown, Colton              9 North Davies           23.59      23.50    5   
 
Boys 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reed, Zane                12 Pattonsburg            45.78      45.79   10   
  2 Hughson, Griffin          10 Braymer High           49.05      50.24    8   
  3 Goodner, Hank             12 Braymer High           52.65      51.68    6   
  4 Gibson, Lachlan            9 Gallatin Hig           53.48      55.54    5   
  5 Nelson, Noel              10 Winston High           53.92      59.86    4   
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Albany High School  'A'                             46.39      46.13   10   
     1) Davis, Porter 11                2) Dillivan, Brayden 12           
     3) Emerson, Kyle 9                 4) McIntosh, Michael 10           
  2 South Harrison High School  'A'                     46.72      46.75    8   
     1) Corbett, Chance 12              2) Williams, Grant 11             
     3) Chamberlin, Parker 12           4) Spurling, Braden 12            
  3 Winston High School  'A'                            51.32      49.99    6   
     1) Pliley, Spencer 11              2) Uthe, Jacob 12                 
     3) Vaughn, Asher 12                4) Lee, Braden 11                 
  4 Braymer High School  'A'                            48.83      50.57    5   
     1) Rader, Aydan 11                 2) Shoe, Carter 9                 
     3) Riegel, Kellen 12               4) Jordan, Ben 11                 
  5 North Daviess High School  'A'                                 55.70    4   
     1) Baker, Ritchard 10              2) Brown, Colton 9                
     3) Browning, Kenneth 9             4) Smith, Jesse 10                
  6 Maysville High School  'A'                          59.45      58.79    3   
     1) Sterling, Kolten 10             2) Kay, Christopher-john 11       
     3) Denny, James 9                  4) Breshears, David 11            
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 South Harrison High School  'A'                   1:37.34    1:38.52   10   
     1) Corbett, Chance 12              2) Williams, Grant 11             
     3) Lisle, Trevor 11                4) Chamberlin, Parker 12          
  2 Albany High School  'A'                           1:38.61    1:38.55    8   
     1) Davis, Porter 11                2) Dillivan, Brayden 12           
     3) Emerson, Kyle 9                 4) McIntosh, Michael 10           
  3 Braymer High School  'A'                          1:41.75    1:45.05    6   
     1) Rader, Aydan 11                 2) Riegel, Kellen 12              
     3) Jordan, Ben 11                  4) Shoe, Carter 9                 
  4 North Harrison High School  'A'                   1:47.46    1:53.05    5   
     1) Gibson, Tyson 11                2) Graham, Kolton 9               
     3) Hartschen, Dillon 10            4) Roberson, Kamden 12            
  5 North Daviess High School  'A'                    2:04.00    2:00.75    4   
     1) Baker, Ritchard 10              2) Brown, Colton 9                
     3) Browning, Kenneth 9             4) Smith, Jesse 10                
  6 Winston High School  'A'                          1:46.13    2:03.98    3   
     1) Mullikin, Clyde 10              2) Caldwell, Tryson 9             
     3) Eiken, Sage 10                  4) Uthe, Elijah 10                
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Braymer High School  'A'                          3:56.66    3:48.13   10   
     1) Rader, Aydan 11                 2) Hughson, Griffin 10            
     3) Stone, Kaden 9                  4) Hughson, Brody 12              
  2 Maysville High School  'A'                                   3:54.62    8   
     1) Hulett, Hunter 11               2) Keesaman, Konner 11            
     3) Gabbard, Kayden 10              4) Israel, Caden 12               
  3 Winston High School  'A'                          4:14.94    3:58.66    6   
     1) Uthe, Jacob 12                  2) Pliley, Spencer 11             
     3) Vaughn, Asher 12                4) Lee, Braden 11                 
  4 South Harrison High School  'A'                   4:04.25    4:01.17    5   
     1) Sweat, Luke 11                  2) Andrew Paniamogan, Cesar 10    
     3) Crabtree, Chancel 11            4) Jones, Kaden 11                
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Braymer High School  'A'                          9:11.25    9:41.00   10   
     1) Kimberling, Tyler 12            2) Kelly, Aleczander 10           
     3) Stone, Kaden 9                  4) Hughson, Brody 12              
  2 South Harrison High School  'A'                  10:08.09   10:34.31    8   
     1) Magee, Braxton 11               2) Crabtree, Chancel 11           
     3) Trammell, Haiden 11             4) Andrew Paniamogan, Cesar 10    
  3 North Daviess High School  'A'                   12:50.00   11:33.84    6   
     1) Baker, Ritchard 10              2) Brown, Colton 9                
     3) Browning, Kenneth 9             4) Smith, Jesse 10                
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lisle, Trevor             11 South Harris           1.83m      1.70m   10   
  2 Uthe, Jacob               12 Winston High           1.60m      1.65m    8   
  3 Shaffer, Harper           10 South Harris           1.65m      1.60m    6   
  4 Stone, Kaden               9 Braymer High           1.65m     J1.60m    5   
  5 McIntosh, Michael         10 Albany High            1.70m     J1.60m    4   
  6 Renfro, Caleb             10 Maysville Hi           1.65m      1.55m    3   
 -- Hulett, Hunter            11 Maysville Hi           1.60m         NH  
 -- Kitchell, Arlen           10 Braymer High           1.55m         NH  
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spurling, Braden          12 South Harris           3.39m      3.20m   10   
  2 Chamberlin, Parker        12 South Harris           3.20m      2.90m    8   
  3 Israel, Caden             12 Maysville Hi           3.73m      2.74m    6   
  4 Gibson, Lachlan            9 Gallatin Hig           2.13m      2.59m    5   
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gabbard, Kayden           10 Maysville Hi           6.13m      5.94m   10   
  2 Reed, Zane                12 Pattonsburg            5.99m      5.74m    8   
  3 Gibson, Tyson             11 North Harris           6.82m      5.69m    6   
  4 Hughson, Griffin          10 Braymer High           5.53m      5.62m    5   
  5 Lisle, Trevor             11 South Harris           5.65m      5.52m    4   
  6 Renfro, Caleb             10 Maysville Hi           5.38m      5.45m    3   
  7 Locker, Kaden             11 Gilman City            5.29m      5.14m    2   
  8 Affuso, Cameron            9 South Harris           4.64m      4.96m    1   
  9 Graham, Kolton             9 North Harris           5.62m      4.91m  
 10 Davis, Jayce              10 Mercer High            5.20m      4.79m  
 11 Popplewell, Troy          11 Albany High            4.23m      4.62m  
 12 Caldwell, Tryson           9 Winston High           3.98m      3.79m  
 13 Staudenmaier, Jacob        9 Albany High                       3.37m  
 -- Ward, Clay                 9 Gallatin Hig                         ND  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gibson, Tyson             11 North Harris          13.38m     12.49m   10   
  2 Gabbard, Kayden           10 Maysville Hi          12.24m     11.71m    8   
  3 Langfitt, Brody           11 Gilman City           11.55m     11.68m    6   
  4 Vaughn, Asher             12 Winston High          11.40m     11.60m    5   
  5 Reed, Zane                12 Pattonsburg           12.41m     11.52m    4   
  6 Kitchell, Arlen           10 Braymer High          11.18m     11.11m    3   
  7 Huckabay, Robert          11 Braymer High          11.03m     10.94m    2   
  8 Emerson, Kyle              9 Albany High           10.12m     10.05m    1   
  9 Kuehmichel, Koan           9 South Harris          10.41m      9.92m  
 10 Preston, Landon            9 Gilman City            9.77m      9.79m  
 10 Graham, Kolton             9 North Harris           9.75m      9.79m  
 12 Nelson, Noel              10 Winston High           9.62m      9.62m  
 13 Denny, James               9 Maysville Hi           9.00m      9.08m  
 
Boys Shot Put
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Greenwell, Seth           12 Albany High           12.05m     12.49m   2  10   
  2 Rainey, Beau              11 South Harris          11.81m     12.26m   2   8   
  3 Jordan, Ben               11 Braymer High          10.87m     11.78m   2   6   
  4 Webb, Jaxon                9 Braymer High          10.40m     11.16m   2   5   
  5 Breshears, David          11 Maysville Hi          10.81m     10.59m   2   4   
  6 Roberson, Owan             9 Cainsville H           9.60m     10.40m   1   3   
  7 Parker, Gabriel           11 Gallatin Hig          10.71m     10.37m   2   2   
  8 Miller, Seth               9 Albany High            9.47m     10.35m   1   1   
  9 Kern, Matthew             11 South Harris          10.48m     10.08m   2 
 10 Hartschen, Dillon         10 North Harris           8.39m      8.28m   1 
 11 Kay, Christopher-john     11 Maysville Hi           8.23m      8.00m   1 
 12 Elder, Ethan               9 Gilman City            6.17m      6.57m   1 
 13 Parker, Cory              11 Winston High           3.76m      3.70m   1 
 
Boys Discus Throw
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Runnels, Truman           11 Albany High           38.83m     38.54m   2  10   
  2 Rainey, Beau              11 South Harris          33.18m     33.60m   2   8   
  3 Wilson, Alex              11 Albany High           30.53m     28.83m   2   6   
  4 Jordan, Ben               11 Braymer High          29.49m     28.50m   2   5   
  5 Baker, Colt               11 Gallatin Hig          32.28m     27.20m   2   4   
  6 Breshears, David          11 Maysville Hi          27.35m     25.46m   1   3   
  7 Denny, James               9 Maysville Hi          24.85m     25.04m   1   2   
  8 Roberson, Owan             9 Cainsville H          28.77m     24.94m   2   1   
  9 Hartschen, Dillon         10 North Harris          25.29m     24.36m   1 
 10 Kincaid, Chase            10 Braymer High          25.96m     24.19m   1 
 11 Mullikin, Clyde           10 Winston High          28.50m     22.72m   2 
 12 Elder, Ethan               9 Gilman City           19.54m     15.18m   1 
 13 Parker, Cory              11 Winston High           8.59m      8.51m   1 
 
Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Langfitt, Brody           11 Gilman City           49.44m     49.04m   10   
  2 Renfro, Caleb             10 Maysville Hi          44.26m     39.80m    8   
  3 Wilson, Jaden             10 Gallatin Hig          38.56m     39.42m    6   
  4 Pliley, Spencer           11 Winston High          42.08m     36.63m    5   
  5 Roberson, Owan             9 Cainsville H                     32.43m    4   
  6 Parker, Gabriel           11 Gallatin Hig          25.06m     30.49m    3   
  7 Kimberling, Tyler         12 Braymer High          28.78m     29.09m    2   
  8 Wilson, Alex              11 Albany High           29.92m     27.00m    1   
  9 Hulett, Hunter            11 Maysville Hi          28.81m     25.55m  
 10 Goodner, Hank             12 Braymer High          29.56m     25.30m  
 11 Williams, Tanner           9 Albany High                      18.65m  
 12 Parker, Cory              11 Winston High           9.27m      9.35m  
 
                    Women - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) South Harrison High School 161        2) Maysville High School     121   
    3) Braymer High School         88        4) Pattonsburg High School    81   
    5) Gallatin High School        56        6) Gilman City High School    55   
    7) Albany High School          41        8) Winston High School        32   
    9) Mercer High School          31       10) Cainsville High School     16   
   11) North Harrison High School   6                                           
 
                    Men - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Braymer High School        139        2) South Harrison High Schoo 136   
    3) Winston High School         82        4) Albany High School         79   
    5) Maysville High School       76        6) Gilman City High School    45   
    7) Pattonsburg High School     36        8) Gallatin High School       26   
    9) North Harrison High School  25       10) North Daviess High School  19   
   11) Cainsville High School      10       12) Mercer High School          2