Licensed to Web School Tools - For Office Use Only License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/26/2022 08:08 AM
            2022 NE Tri-County Conference Championship - 4/25/2022             
                               Putnam County HS                                
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig             14.17   2  10   
  2 Slatosch, Annika          11 Meadville Hi             14.47   2   8   
  3 Magers, Kyley             11 Atlanta High             14.59   1   6   
  4 Joyce, Izzy                9 La Plata Hig             14.62   2   5   
  5 Joyce, Ally               12 La Plata Hig             14.91   2   4   
  6 Moore, Mckenzie           11 Meadville Hi             15.00   2   3   
  7 Almond, Jordyn            10 Novinger Hig             15.42   2   2   
  8 Bowens, Kenzie             9 Atlanta High             15.63   2   1   
  9 Mallett, Keely             9 Bevier High              16.32   1 
 -- Hines, Anna               11 Bucklin High                NT   1 
 -- White, Kynleigh           12 Brashear Hig                NT   2 
 -- Richards, Hannah           9 Bucklin High                NT   1 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mclain, Maggie            12 Meadville Hi             28.63   2  10   
  2 Slatosch, Annika          11 Meadville Hi             29.53   2   8   
  3 Halstead, Piper           10 La Plata Hig             30.31   2   6   
  4 Gaudet, Harley            11 Linn County              31.99   1   5   
  5 Valentine, Hailey          9 Bucklin High             33.06   1   4   
  6 Joyce, Ally               12 La Plata Hig             33.86   2   3   
  7 Mallett, Keely             9 Bevier High              34.79   2   2   
  8 Reardon, Kamilyah          9 Atlanta High             37.58   1   1   
  9 Richards, Hannah           9 Bucklin High             37.80   2 
 10 West, Kamy                10 Atlanta High             38.20   1 
 -- Almond, Jordyn            10 Novinger Hig                NT   2 
 -- Halley, Anna               9 Novinger Hig                NT   2 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mclain, Maggie            12 Meadville Hi           1:08.46   2  10   
  2 Borgmeyer, Alexa          10 Brashear Hig           1:10.36   2   8   
  3 Carvajal, Paige           10 La Plata Hig           1:12.42   2   6   
  4 Lee, Alexa                 9 Green City H           1:13.57   2   5   
  5 Gaudet, Harley            11 Linn County            1:16.66   2   4   
  6 Parks, Addalyn             9 Bevier High            1:19.03   1   3   
  7 Harden, Ava                9 La Plata Hig           1:20.30   2   2   
  8 Valentine, Hailey          9 Bucklin High           1:23.05   2   1   
  9 Vochatzer, Remee          10 Meadville Hi           1:23.85   1 
 10 Hines, Anna               11 Bucklin High           1:29.01   1 
 11 Fredman, Sicily           12 Bevier High            1:29.08   2 
 
Girls 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carvajal, Brooklyn        12 La Plata Hig           2:45.23   10   
  2 Lunsford, Madison         12 Green City H           3:00.48    8   
  3 Miranda, Presley           9 La Plata Hig           3:07.29    6   
  4 Lee, Alexa                 9 Green City H           3:09.00    5   
  5 Parks, Addalyn             9 Bevier High            3:38.08    4   
  6 Lightle, Lindsay          11 Meadville Hi           3:42.48    3   
  7 Reardon, Kamilyah          9 Atlanta High           3:45.13    2   
  8 Raymo, Lillian            11 Meadville Hi           4:00.81    1   
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carvajal, Brooklyn        12 La Plata Hig           6:15.88   10   
  2 Lunsford, Madison         12 Green City H           6:31.94    8   
  3 Carvajal, Paige           10 La Plata Hig           6:41.27    6   
  4 Holcer, Korrie            10 Meadville Hi           6:47.88    5   
  5 Gray, Jordan              11 Linn County            9:01.75    4   
  6 Lightle, Lindsay          11 Meadville Hi           9:41.59    3   
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carvajal, Brooklyn        12 La Plata Hig          13:44.28   10   
  2 Miranda, Presley           9 La Plata Hig          15:43.93    8   
  3 Fesler, Alana             10 Bevier High           17:25.65    6   
  4 Heaney, Emilee            10 Linn County           18:16.42    5   
  5 Gray, Jordan              11 Linn County           19:19.94    4   
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig             19.73   10   
  2 Christensen, Sylvie       10 Atlanta High             20.94    8   
  3 Joyce, Izzy                9 La Plata Hig             21.97    6   
  4 Borgmeyer, Aubrey         10 Brashear Hig             22.42    5   
 -- Rojas, Mikaela            10 Linn County                 DQ  
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig             56.54   10   
  2 Christensen, Sylvie       10 Atlanta High             56.94    8   
  3 Joyce, Izzy                9 La Plata Hig             59.58    6   
  4 Borgmeyer, Aubrey         10 Brashear Hig           1:00.93    5   
  5 Rojas, Mikaela            10 Linn County            1:03.08    4   
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Linn County High School  'A'                          57.94   10   
     1) Gaudet, Harley 11               2) Livingston, Morgan 11          
     3) Rojas, Mikaela 10               4) Sharp, Megen 10                
  2 La Plata High School  'A'                             58.42    8   
     1) Halstead, Piper 10              2) Coy, Olivia 12                 
     3) Coy, Claire 10                  4) Joyce, Izzy 9                  
  3 Bevier High School  'A'                             1:04.35    6   
     1) Mallett, Keely 9                2) Fredman, Sicily 12             
     3) Roberts, Hannah 12              4) Papadopoulos, Kayden 9         
  4 Meadville High School  'A'                          1:06.19    5   
     1) Lightle, Lindsay 11             2) Myers, Lainee 9                
     3) Raymo, Lillian 11               4) Vochatzer, Remee 10            
 
Girls 4x200 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Linn County High School  'A'                        2:06.73   10   
     1) Gaudet, Harley 11               2) Livingston, Morgan 11          
     3) Sharp, Megen 10                 4) Rojas, Mikaela 10              
  2 La Plata High School  'A'                           2:12.32    8   
     1) Miranda, Presley 9              2) Halstead, Piper 10             
     3) Harden, Ava 9                   4) Joyce, Ally 12                 
  3 Meadville High School  'A'                          2:15.62    6   
     1) Moore, Mckenzie 11              2) Myers, Lainee 9                
     3) Lightle, Lindsay 11             4) Vochatzer, Remee 10            
  4 Bevier High School  'A'                             2:16.36    5   
     1) Papadopoulos, Kayden 9          2) Chiarottino, Madelyn 11        
     3) Fredman, Serena 12              4) Roberts, Hannah 12             
  5 Atlanta High School  'A'                            2:19.67    4   
     1) Bowens, McKenzie 9              2) Christensen, Sylvie 10         
     3) West, Kamy 10                   4) Reardon, Kamilyah 9            
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Meadville High School  'A'                          4:49.61   10   
     1) Holcer, Korrie 10               2) Mclain, Maggie 12              
     3) Moore, Mckenzie 11              4) Slatosch, Annika 11            
  2 La Plata High School  'A'                           4:50.71    8   
     1) Carvajal, Paige 10              2) Miranda, Presley 9             
     3) Coy, Claire 10                  4) Carvajal, Brooklyn 12          
  3 Brashear High School  'A'                           5:23.47    6   
     1) Borgmeyer, Alexa 10             2) Borgmeyer, Aubrey 10           
     3) Fisher, Lacey 10                4) Garlock, Tayla 9               
  4 Bevier High School  'A'                             5:34.92    5   
     1) Parks, Addalyn 9                2) Fredman, Serena 12             
     3) Papadopoulos, Kayden 9          4) Chiarottino, Madelyn 11        
  5 Atlanta High School  'A'                            5:40.49    4   
     1) Bowens, McKenzie 9              2) Reardon, Kamilyah 9            
     3) Stull, Kynleigh 9               4) Christensen, Sylvie 10         
  6 Linn County High School  'A'                        6:28.44    3   
     1) Brosdahl, Martia 11             2) Heaney, Emilee 10              
     3) Sharp, Megen 10                 4) Heaney, Courtney 9             
 
Girls 4x800 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Green City High School  'A'                        13:36.94   10   
     1) Jeffries, Britney 10            2) Lee, Alexa 9                   
     3) Lunsford, Madison 12            4) Ortega, Mia 9                  
  2 Bevier High School  'A'                            14:12.90    8   
     1) Fredman, Serena 12              2) Parks, Addalyn 9               
     3) Chiarottino, Madelyn 11         4) Fesler, Alana 10               
  3 Linn County High School  'A'                       16:35.51    6   
     1) Jones, Emerald 11               2) Heaney, Courtney 9             
     3) Gray, Jordan 11                 4) Heaney, Emilee 10              
 
Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Livingston, Morgan        11 Linn County             J1.50m   10   
  2 Magers, Kyley             11 Atlanta High            J1.45m    8   
  3 Sharp, Megen              10 Linn County             J1.40m    6   
  4 Frederick, Kelsey          9 Novinger Hig            J1.40m    5   
  5 Fredman, Sicily           12 Bevier High             J1.25m    4   
  6 White, Kynleigh           12 Brashear Hig            J1.25m    3   
  7 Garlock, Tayla             9 Brashear Hig            J1.25m    2   
  8 Joyce, Ally               12 La Plata Hig            J1.20m    1   
  9 Fredman, Serena           12 Bevier High             J1.15m  
  9 Taylor, Addy               9 La Plata Hig            J1.15m  
 
Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lindsey, Lucy             11 La Plata Hig            J1.83m   10   
  2 Roberts, Hannah           12 Bevier High             J1.83m    8   
 
Girls Long Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Magers, Kyley             11 Atlanta High             4.62m   10   
  2 Slatosch, Annika          11 Meadville Hi             4.49m    8   
  3 Livingston, Morgan        11 Linn County              4.22m    6   
  4 Coy, Claire               10 La Plata Hig             3.96m    5   
  5 Fredman, Sicily           12 Bevier High              3.86m    4   
  6 Gray, Jordan              11 Linn County              3.83m    3   
  7 Fisher, Lacey             10 Brashear Hig             3.77m    2   
  8 Jeffries, Britney         10 Green City H             3.76m    1   
  9 Raymo, Lillian            11 Meadville Hi             3.42m  
 10 Bowens, Kenzie             9 Atlanta High             3.39m  
 11 Harden, Ava                9 La Plata Hig             3.23m  
 12 Garlock, Tayla             9 Brashear Hig             3.14m  
 13 Richards, Hannah           9 Bucklin High             3.11m  
 14 Halley, Anna               9 Novinger Hig             2.58m  
 -- Almond, Jordyn            10 Novinger Hig                ND  
 -- Lewis, Meranda            11 Green City H                ND  
 
Girls Triple Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Magers, Kyley             11 Atlanta High           J10.45m   10   
  2 Coy, Claire               10 La Plata Hig            J8.54m    8   
  3 Holcer, Korrie            10 Meadville Hi            J8.54m    6   
  4 Chiarottino, Madelyn      11 Bevier High             J8.53m    5   
  5 Coy, Olivia               12 La Plata Hig            J8.39m    4   
  6 Fisher, Lacey             10 Brashear Hig            J8.39m    3   
  7 Jeffries, Britney         10 Green City H            J8.29m    2   
  8 West, Kamy                10 Atlanta High            J6.72m    1   
 -- Lewis, Meranda            11 Green City H                ND  
 
Girls Shot Put Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fountain, Abbi            11 Novinger Hig             8.29m   2  10   
  2 Brosdahl, Martia          11 Linn County              7.71m   2   8   
  3 Stull, Shelby             11 Atlanta High             7.50m   2   6   
  4 Stull, Kynleigh            9 Atlanta High             7.38m   2   5   
  5 Roberts, Hannah           12 Bevier High              7.32m   1   4   
  6 Bane, Madison             10 La Plata Hig             6.96m   2   3   
  7 VanSickle, Lana            9 Brashear Hig             6.93m   1   2   
  8 Stutsman, Paige            9 Brashear Hig             6.78m   2   1   
  9 Heaney, Courtney           9 Linn County              6.35m   1 
 10 Howe, Sheridan            11 Novinger Hig             6.29m   1 
 11 Bell, Emma                10 Bucklin High             5.70m   1 
 12 Taylor, Addy               9 La Plata Hig             5.23m   1 
 13 Ortega, Mia                9 Green City H             5.02m   2 
 
Girls Discus Throw Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jones, Emerald            11 Linn County             21.82m   2  10   
  2 VanSickle, Lana            9 Brashear Hig            19.11m   2   8   
  3 Stutsman, Paige            9 Brashear Hig            18.50m   2   6   
  4 Fesler, Alana             10 Bevier High             18.16m   1   5   
  5 Fountain, Abbi            11 Novinger Hig            17.20m   2   4   
  6 Brosdahl, Martia          11 Linn County             17.15m   2   3   
  7 Stull, Kynleigh            9 Atlanta High            15.41m   1   2   
  8 Ortega, Mia                9 Green City H            14.36m   1   1   
  9 Stull, Shelby             11 Atlanta High            14.18m   2 
 10 Bell, Emma                10 Bucklin High            14.11m   1 
 11 Bane, Madison             10 La Plata Hig            12.54m   2 
 12 Byers, Hannah             11 Bucklin High            12.10m   1 
 13 Taylor, Addy               9 La Plata Hig            10.58m   1 
 14 Howe, Sheridan            11 Novinger Hig            10.27m   1 
 
Girls Javelin Throw Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Borgmeyer, Aubrey         10 Brashear Hig            27.69m   2  10   
  2 Moore, Mckenzie           11 Meadville Hi            27.20m   2   8   
  3 Heaney, Emilee            10 Linn County             24.04m   2   6   
  4 Jeffries, Britney         10 Green City H            23.04m   2   5   
  5 Papadopoulos, Kayden       9 Bevier High             22.40m   1   4   
  6 Fountain, Abbi            11 Novinger Hig            21.80m   2   3   
  7 Myers, Lainee              9 Meadville Hi            21.12m   1   2   
  8 Stull, Kynleigh            9 Atlanta High            21.00m   2   1   
  9 White, Kynleigh           12 Brashear Hig            19.84m   2 
 10 Barillas, Katelin         10 Linn County             19.80m   1 
 11 Lee, Alexa                 9 Green City H            19.10m   2 
 12 Bane, Madison             10 La Plata Hig            17.92m   2 
 13 West, Kamy                10 Atlanta High            16.35m   1 
 14 Byers, Hannah             11 Bucklin High            15.11m   1 
 15 Fesler, Alana             10 Bevier High             11.28m   1 
 16 Halley, Anna               9 Novinger Hig            11.10m   1 
 17 Taylor, Addy               9 La Plata Hig             7.33m   1 
 
Girls 100 Meter Dash Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Davidson, Macy             8 La Plata MS              14.07   2  10   
  2 Carvajal, Madi             8 La Plata MS              14.22   2   8   
  3 Cross, Jasmine             7 Bevier Middl             14.86   2   6   
  4 Jeffries, Macy             7 Green City M             15.30   2   5   
  5 Coram, Carson              7 Linn County              15.32   2   4   
  6 Gordon, Clare              8 Green City M             15.41   2   3   
  7 Burton, Julia              7 Meadville Hi             16.38   2   2   
  8 Rulon, Payden              7 Bucklin Midd             16.42   1   1   
  9 Perkins, Jonna             7 Bucklin Midd             16.74   2 
 10 Boone, Lillie              7 Brashear Mid             16.97   1 
 11 Durham, Sydney             7 Bevier Middl             17.25   1 
 12 Shiflett, Alexis           7 Meadville Hi             17.31   1 
 13 Baird, Kedriana            7 Novinger MS              17.45   1 
 14 Street, Rylee              7 Novinger MS              20.23   1 
 -- Peavler, Megan             7 Atlanta (Mo)                NT   1 
 -- Boone, Patience            8 Atlanta (Mo)                NT   1 
 
Girls 200 Meter Dash Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Banta, Penelope            8 Linn County              30.12   2  10   
  2 Fletcher, McKinlee         8 Meadville Hi             30.49   2   8   
  3 Hatcher, Jaryn             8 Green City M             31.88   2   6   
  4 Ford, Jezlyn               8 Bevier Middl             32.57   2   5   
  5 Schwieter, Brynn           7 La Plata MS              32.78   2   4   
  6 Salas, Tatum               7 Green City M             32.79   2   3   
  7 Link, Tessa                7 Meadville Hi             32.83   1   2   
  8 Magruder, Bobbi Anne       8 Novinger MS              33.07   1   1   
  9 Moots, Maddie              8 Brashear Mid             33.74   2 
 10 Rulon, Payden              7 Bucklin Midd             36.84   1 
 11 Howard, Dalis              7 Novinger MS              37.49   1 
 12 Arnold, Keyaira            8 Atlanta (Mo)             40.99   1 
 13 Colyer, Melissa            7 La Plata MS              41.44   1 
 14 Bender, Aislyn             8 Atlanta (Mo)             41.55   1 
 -- Coe, Rowan                 8 Bucklin Midd                NT   2 
 
Girls 400 Meter Dash Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fletcher, McKinlee         8 Meadville Hi           1:10.57   2  10   
  2 Hatcher, Jaryn             8 Green City M           1:12.34   2   8   
  3 Rojas, Isabela             8 Linn County            1:14.63   2   6   
  4 Dodd, Emery                8 Linn County            1:14.95   1   5   
  5 Goodhart, Trista           8 La Plata MS            1:16.76   2   4   
  6 Brower, Sophia             8 Bevier Middl           1:17.96   2   3   
  7 Easley, Karli              8 Bucklin Midd           1:20.58   2   2   
  8 Coe, Rowan                 8 Bucklin Midd           1:23.13   2   1   
  9 Gordon, Clare              8 Green City M           1:24.22   2 
 10 Shiflett, Alexis           7 Meadville Hi           1:28.65   1 
 11 Belfield, Claire           7 La Plata MS            1:34.88   1 
 12 Partin, Lily               7 Novinger MS            1:44.31   1 
 
Girls 800 Meter Run Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carter, Avery              8 Novinger MS            2:57.15   10   
  2 Lewis, Ashlynn             8 La Plata MS            3:07.40    8   
  3 Coram, Spenser             8 Meadville Hi           3:09.64    6   
  4 Bartz, Alexis              8 Meadville Hi           3:10.87    5   
  5 Jones, Alexis              8 Bucklin Midd           3:11.87    4   
  6 Wineinger, Riley           7 Bevier Middl           3:14.26    3   
  7 Carter, Elizabeth          8 Novinger MS            3:15.92    2   
  8 Lagermann, Audrina         8 Bevier Middl           3:18.10    1   
  9 Ortega, Milly              8 Green City M           3:28.99  
 10 Baker, Bella               7 Atlanta (Mo)           3:41.15  
 11 Belfield, Claire           7 La Plata MS            3:48.72  
 12 Banta, Charlotte           7 Linn County            4:00.37  
 -- Perkins, Jonna             7 Bucklin Midd                NT  
 
Girls 1600 Meter Run Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lewis, Ashlynn             8 La Plata MS            6:58.83   10   
  2 Coram, Spenser             8 Meadville Hi           7:15.12    8   
  3 Lagermann, Audrina         8 Bevier Middl           7:18.60    6   
  4 Wood, Kooper               8 La Plata MS            7:21.84    5   
  5 Wineinger, Riley           7 Bevier Middl           7:24.24    4   
  6 Moore, Ruby                8 Meadville Hi           8:50.70    3   
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carvajal, Madi             8 La Plata MS              18.04   10   
  2 Davidson, Macy             8 La Plata MS              19.12    8   
  3 Moots, Maddie              8 Brashear Mid             20.55    6   
  4 Cross, Jasmine             7 Bevier Middl             20.58    5   
  5 Burnett, Ashton            7 Meadville Hi             21.83    4   
  6 Burton, Julia              7 Meadville Hi             22.02    3   
  7 Cornelison, Payten         8 Novinger MS              23.74    2   
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior High
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 La Plata MS  'A'                                      58.56   10   
     1) Davidson, Macy 8                2) Mitchell, Hailey 7             
     3) Carvajal, Madi 8                4) Mitchell, Hannah 8             
  2 Linn County MS  'A'                                 1:00.52    8   
     1) Banta, Penelope 8               2) Coram, Carson 7                
     3) Dodd, Emery 8                   4) Rojas, Isabela 8               
  3 Novinger MS  'A'                                    1:03.47    6   
     1) Baird, Kastacia 8               2) Carter, Avery 8                
     3) Carter, Elizabeth 8             4) Magruder, Bobbi Anne 8         
  4 Green City MS  'A'                                  1:03.76    5   
     1) Jeffries, Macy 7                2) Salas, Tatum 7                 
     3) Gordon, Clare 8                 4) Noland, Shyanne 8              
  5 Bucklin Middle School  'A'                          1:06.21    4   
     1) Gillespie, Izzie 7              2) Easley, Karli 8                
     3) Coe, Tatum 8                    4) Timmerman, Lillian 8           
  6 Meadville High School  'A'                          1:07.20    3   
     1) Link, Tessa 7                   2) Burton, Julia 7                
     3) Shiflett, Alexis 7              4) Young, Aubrey 7                
  7 Atlanta (Mo) Middle School  'A'                     1:13.11    2   
     1) Boone, Patience 8               2) Baker, Bella 7                 
     3) Peavler, Megan 7                4) Arnold, Keyaira 8              
  8 Bevier Middle School  'A'                           1:15.03    1   
     1) Moore, Kelsey 7                 2) Eitel, Zoe 8                   
     3) Moore, Karli 8                  4) Durham, Sydney 7               
 
Girls 4x200 Meter Relay Junior High
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Linn County MS  'A'                                 2:09.74   10   
     1) Banta, Penelope 8               2) Coram, Carson 7                
     3) Dodd, Emery 8                   4) Rojas, Isabela 8               
  2 Novinger MS  'A'                                    2:16.04    8   
     1) Baird, Kastacia 8               2) Carter, Avery 8                
     3) Cornelison, Payten 8            4) Magruder, Bobbi Anne 8         
  3 La Plata MS  'A'                                    2:18.68    6   
     1) Mitchell, Hannah 8              2) Bode, Shayleigh 8              
     3) Schwieter, Brynn 7              4) King, Lily 8                   
  4 Bucklin Middle School  'A'                          2:24.26    5   
     1) Gillespie, Izzie 7              2) Melton, Parker 7               
     3) Coe, Tatum 8                    4) Timmerman, Lillian 8           
  5 Bevier Middle School  'A'                           2:30.26    4   
     1) Moore, Kelsey 7                 2) Durham, Sydney 7               
     3) Eitel, Zoe 8                    4) Brower, Sophia 8               
  6 Atlanta (Mo) Middle School  'A'                     2:38.07    3   
     1) Arnold, Keyaira 8               2) Boone, Patience 8              
     3) Baker, Bella 7                  4) Peavler, Megan 7               
 -- Meadville High School  'A'                               DQ  
     1) Bartz, Alexis 8                 2) Link, Tessa 7                  
     3) Shiflett, Alexis 7              4) Burnett, Ashton 7              
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior High
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Meadville High School  'A'                          5:07.30   10   
     1) Bartz, Alexis 8                 2) Burnett, Ashton 7              
     3) Coram, Spenser 8                4) Fletcher, McKinlee 8           
  2 La Plata MS  'A'                                    5:26.93    8   
     1) Goodhart, Trista 8              2) Ralston, Emma 8                
     3) Wood, Kooper 8                  4) Mitchell, Hailey 7             
  3 Bevier Middle School  'A'                           5:48.44    6   
     1) Ford, Jezlyn 8                  2) Wineinger, Riley 7             
     3) Lagermann, Audrina 8            4) Brower, Sophia 8               
  4 Bucklin Middle School  'A'                          6:11.46    5   
     1) Bell, Laina 8                   2) Easley, Maci 7                 
     3) Easley, Karli 8                 4) Jones, Alexis 8                
  5 Green City MS  'A'                                  6:22.99    4   
     1) Helton, Phyllis 7               2) Kincanon, Braleigh 7           
     3) Ortega, Milly 8                 4) Noland, Shyanne 8              
 -- Novinger MS  'A'                                         NT  
     1) Cornelison, Payten 8            2) Partin, Lily 7                 
     3) Street, Rylee 7                 4) Howard, Dalis 7                
 
Girls High Jump Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Davidson, Macy             8 La Plata MS             J1.40m   10   
  2 Banta, Penelope            8 Linn County             J1.35m    8   
  3 Hatcher, Jaryn             8 Green City M            J1.35m    6   
  4 Dodd, Emery                8 Linn County             J1.35m    5   
  5 Link, Tessa                7 Meadville Hi            J1.30m    4   
  6 Coram, Spenser             8 Meadville Hi            J1.25m    3   
  7 Jones, Alexis              8 Bucklin Midd            J1.25m    2   
  8 Wood, Kooper               8 La Plata MS             J1.20m    1   
  9 Cross, Jasmine             7 Bevier Middl            J1.15m  
 
Girls Pole Vault Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lewis, Ashlynn             8 La Plata MS              1.83m   10   
  2 Helton, Phyllis            7 Green City M             1.52m    8   
 -- Noland, Shyanne            8 Green City M                NH  
 -- Lagermann, Audrina         8 Bevier Middl                NH  
 
Girls Long Jump Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jeffries, Macy             7 Green City M             3.89m   10   
  2 Gordon, Clare              8 Green City M             3.82m    8   
  3 Carter, Avery              8 Novinger MS              3.78m    6   
  4 Ford, Jezlyn               8 Bevier Middl             3.71m    5   
  5 Cross, Jasmine             7 Bevier Middl             3.59m    4   
  6 Jones, Alexis              8 Bucklin Midd             3.55m    3   
  7 King, Lily                 8 La Plata MS              3.34m    2   
  8 Carter, Elizabeth          8 Novinger MS              3.21m    1   
  9 Burnett, Ashton            7 Meadville Hi             3.20m  
 10 Bartz, Alexis              8 Meadville Hi             3.18m  
 10 Mitchell, Hannah           8 La Plata MS              3.18m  
 12 Melton, Parker             7 Bucklin Midd             3.12m  
 13 Boone, Lillie              7 Brashear Mid             2.94m  
 -- Lay, Heidi                 8 Brashear Mid                ND  
 -- Banta, Charlotte           7 Linn County                 ND  
 -- Bender, Aislyn             8 Atlanta (Mo)                ND  
 -- Baker, Bella               7 Atlanta (Mo)                ND  
 
Girls Triple Jump Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ford, Jezlyn               8 Bevier Middl             8.29m   10   
  2 Fletcher, McKinlee         8 Meadville Hi             8.07m    8   
  3 Magruder, Bobbi Anne       8 Novinger MS              7.90m    6   
  4 Moots, Maddie              8 Brashear Mid             7.80m    5   
  5 Jeffries, Macy             7 Green City M             7.75m    4   
  6 Mitchell, Hailey           7 La Plata MS              7.54m    3   
  7 Salas, Tatum               7 Green City M             7.47m    2   
  8 Bode, Shayleigh            8 La Plata MS              7.20m    1   
  9 Brower, Sophia             8 Bevier Middl             7.15m  
 -- Easley, Maci               7 Bucklin Midd                ND  
 -- Bender, Aislyn             8 Atlanta (Mo)                ND  
 -- Arnold, Keyaira            8 Atlanta (Mo)                ND  
 -- Bell, Laina                8 Bucklin Midd                ND  
 
Girls Shot Put Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Moore, Karli               8 Bevier Middl             9.15m   2  10   
  2 Burks, Lacy                8 Meadville Hi             8.90m   2   8   
  3 Baird, Kastacia            8 Novinger MS              8.86m   2   6   
  4 Coram, Carson              7 Linn County              8.24m   2   5   
  5 Ralston, Emma              8 La Plata MS              8.16m   2   4   
  6 Morse, Mylie               8 La Plata MS              7.96m   2   3   
  7 Easley, Karli              8 Bucklin Midd             7.95m   2   2   
  8 Peavler, Megan             7 Atlanta (Mo)             7.68m   1   1   
  9 McMann, Marissa            8 Brashear Mid             7.30m   1 
 10 Small, Gracie              8 Linn County              7.15m   2 
 11 Baird, Kedriana            7 Novinger MS              6.91m   1 
 12 Eitel, Zoe                 8 Bevier Middl             6.89m   1 
 13 Sadler, Kaela              8 Atlanta (Mo)             6.76m   1 
 14 Young, Aubrey              7 Meadville Hi             6.65m   1 
 15 Helton, Phyllis            7 Green City M             6.28m   1 
 16 Kincanon, Braleigh         7 Green City M             5.83m   1 
 
Girls Discus Throw Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hatcher, Jaryn             8 Green City M            23.84m   2  10   
  2 Small, Gracie              8 Linn County             17.50m   2   8   
  3 McMann, Marissa            8 Brashear Mid            17.31m   2   6   
  4 Ralston, Emma              8 La Plata MS             16.32m   2   5   
  5 Morse, Mylie               8 La Plata MS             16.27m   2   4   
  6 Moore, Karli               8 Bevier Middl            16.21m   2   3   
  7 Ortega, Milly              8 Green City M            15.92m   2   2   
  8 Moore, Kelsey              7 Bevier Middl            14.11m   1   1   
  9 Burks, Lacy                8 Meadville Hi            13.98m   1 
 10 Baird, Kedriana            7 Novinger MS             13.29m   1 
 11 Sadler, Kaela              8 Atlanta (Mo)            13.20m   1 
 12 Calhoun, Olivia            7 Atlanta (Mo)            12.43m   1 
 13 Cox, Alivia                8 Meadville Hi            12.22m   1 
 14 Street, Rylee              7 Novinger MS              9.38m   1 
 
Boys 100 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ford, Xzaver              12 Bevier High              12.09   2  10   
  2 Green, Neil               12 La Plata Hig             12.15   2   8   
  3 Salas, Xander              9 Green City H             12.55   1   6   
  4 Seals, Gage               12 Linn County              12.57   2   5   
  5 Nelson, Sawyer             9 Atlanta High             12.67   2   4   
  6 Kittle, Bryce             10 Novinger Hig             12.68   2   3   
  7 Guerrero, Ignacio         12 Bucklin High             12.68   1   2   
  8 Berry, Cayden             11 Atlanta High             12.70   2   1   
  9 Munson, Jorden             9 Green City H             12.98   1 
 10 Mesecher, Reese           11 La Plata Hig             13.04   2 
 11 Stone, Xavier             10 Meadville Hi             13.05   2 
 12 Coe, Franklin             10 Bucklin High             15.33   1 
 
Boys 200 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gilliland, Landon         11 Atlanta High             24.32   2  10   
  2 Ford, Xzaver              12 Bevier High              25.55   2   8   
  3 Guerrero, Ignacio         12 Bucklin High             25.82   2   6   
  4 Jefferson, James          11 Linn County              25.95   1   5   
  5 Kittle, Bryce             10 Novinger Hig             26.30   2   4   
  6 Stone, Xavier             10 Meadville Hi             26.31   2   3   
  7 Hill, Landon              10 Green City H             26.36   1   2   
  8 Singleton, Mason          12 Linn County              26.57   2   1   
  9 Duncan, Cruz               9 Atlanta High             27.35   1 
 10 Munson, Jorden             9 Green City H             27.47   2 
 11 Coe, Franklin             10 Bucklin High             28.40   1 
 12 Hulett, Landyn             9 La Plata Hig             28.53   1 
 13 McNay, Conner              9 La Plata Hig             29.23   2 
 -- Jochimsen, Brandon        12 Brashear Hig                NT   1 
 
Boys 400 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shaw, Anthony             11 Brashear Hig             58.53   2  10   
  2 Guerrero, Ignacio         12 Bucklin High             59.21   2   8   
  3 St. Clair, Cutter         11 La Plata Hig             59.71   2   6   
  4 Williams, Blake            9 Bevier High            1:00.40   2   5   
  5 Johnson, Kaden            10 Green City H           1:01.36   2   4   
  6 Tipton, Tucker             9 Green City H           1:01.67   1   3   
  7 Jones, Landyn             11 La Plata Hig           1:03.62   2   2   
  8 Shiflett, Gauge           10 Meadville Hi           1:03.97   2   1   
  9 Coe, Franklin             10 Bucklin High           1:05.31   1 
 10 Mason, Emery               9 Atlanta High           1:05.51   1 
 11 Norris, Walker             9 Meadville Hi           1:06.61   2 
 
Boys 800 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chiarottino, Garet        12 Bevier High            2:22.25   10   
  2 Findling, Wes             11 Novinger Hig           2:25.03    8   
  3 Phillips, Roman           11 Atlanta High           2:27.04    6   
  4 Hatcher, Kaden            10 Green City H           2:28.79    5   
  5 Hammond, Parker           11 Meadville Hi           2:31.33    4   
  6 Tipton, Tucker             9 Green City H           2:32.48    3   
  7 Brown, Ryan               11 Bevier High            2:33.56    2   
  8 Miranda, Gavin            12 La Plata Hig           2:36.51    1   
  9 Andrade-Miller, Dylan     12 Linn County            2:41.27  
 10 Ray, Ashton               10 Brashear Hig           2:51.91  
 11 Snyder, Jacob              9 Brashear Hig           2:54.64  
 -- Coe, Carson               12 Bucklin High                NT  
 -- Teeple, Nathan            10 Atlanta High                NT  
 
Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Chiarottino, Garet        12 Bevier High            5:32.30   10   
  2 Christensen, Carter        9 Atlanta High           5:35.56    8   
  3 Brown, Ryan               11 Bevier High            5:35.59    6   
  4 Coe, Carson               12 Bucklin High           5:41.77    5   
  5 Watt, Andrew              12 Green City H           5:42.13    4   
  6 Miranda, Gavin            12 La Plata Hig           5:43.60    3   
  7 Andrade-Miller, Dylan     12 Linn County            5:51.65    2   
  8 Tipton, Tucker             9 Green City H           6:02.59    1   
  9 Burnett, Ethan            10 Meadville Hi           6:22.68  
 10 Ray, Ashton               10 Brashear Hig           6:28.87  
 11 Snyder, Jacob              9 Brashear Hig           6:29.55  
 12 Smothers, Matthew         12 Atlanta High           6:38.39  
 13 Herring, Colby             9 Meadville Hi           6:54.16  
 
Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Christensen, Carter        9 Atlanta High          12:13.65   10   
  2 Brown, Ryan               11 Bevier High           12:15.16    8   
  3 Miranda, Gavin            12 La Plata Hig          12:29.68    6   
  4 Burnett, Ethan            10 Meadville Hi          12:52.04    5   
  5 Watt, Andrew              12 Green City H          13:10.43    4   
  6 Smothers, Matthew         12 Atlanta High          13:59.78    3   
  7 Herring, Colby             9 Meadville Hi          14:10.08    2   
  8 Wriedt, Joshua            10 Bevier High           14:23.73    1   
 
Boys 110 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Buggs-Tipton, Asher       10 Green City H             14.58   2  10   
  2 Jefferson, James          11 Linn County              18.38   1   8   
  3 Sumpter, Devin            12 Bevier High              19.93   2   6   
  4 Nelson, Sawyer             9 Atlanta High             20.35   2   5   
  5 Emmrich, Felix            11 La Plata Hig             20.49   1   4   
  6 Singleton, Mason          12 Linn County              20.88   2   3   
  7 Duncan, Cruz               9 Atlanta High             21.30   2   2   
  8 Johnson, Kaden            10 Green City H             21.77   2   1   
 -- Kinsella, Patrick         10 Meadville Hi                NT   1 
 
Boys 300 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Buggs-Tipton, Asher       10 Green City H             38.53   2  10   
  2 Wheeler, Drew             12 La Plata Hig             45.79   2   8   
  3 Jochimsen, Brandon        12 Brashear Hig             47.57   2   6   
  4 Sumpter, Devin            12 Bevier High              49.35   2   5   
  5 Nelson, Sawyer             9 Atlanta High             49.36   2   4   
  6 Singleton, Mason          12 Linn County              49.96   2   3   
  7 Ferguson, Jaden            9 Bevier High              52.52   1   2   
  8 Kinsella, Patrick         10 Meadville Hi             58.44   1   1   
  9 Teeple, Nathan            10 Atlanta High           1:05.44   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Atlanta High School  'A'                              48.52   10   
     1) Nelson, Sawyer 9                2) Berry, Cayden 11               
     3) Zamora, Anton 12                4) Gilliland, Landon 11           
  2 La Plata High School  'A'                             50.57    8   
     1) Green, Neil 12                  2) Green, Ryan 12                 
     3) Wheeler, Drew 12                4) St. Clair, Cutter 11           
  3 Linn County High School  'A'                          51.06    6   
     1) Spainhour, Conner 12            2) Seals, Gage 12                 
     3) Singleton, Mason 12             4) Jefferson, James 11            
  4 Green City High School  'A'                           53.01    5   
     1) Harrison, Tristin 9             2) Salas, Xander 9                
     3) Munson, Jorden 9                4) Hill, Landon 10                
  5 Bevier High School  'A'                               55.42    4   
     1) Shott, Dakotah 9                2) Wriedt, Joshua 10              
     3) Wriedt, Mikael 12               4) Mason, Peyton 12               
 
Boys 4x200 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bevier High School  'A'                             1:46.99   10   
     1) Ford, Xzaver 12                 2) Sumpter, Devin 12              
     3) Mason, Peyton 12                4) Wriedt, Joshua 10              
  2 La Plata High School  'A'                           1:49.27    8   
     1) Jones, Landyn 11                2) Mesecher, Reese 11             
     3) St. Clair, Cutter 11            4) Roberts, Baylin 10             
  3 Atlanta High School  'A'                            1:55.52    6   
     1) Peavler, Jaron 12               2) Mason, Emery 9                 
     3) Malusky, Tanner 12              4) Duncan, Cruz 9                 
  4 Green City High School  'A'                         1:57.20    5   
     1) Johnson, Kaden 10               2) Harrison, Tristin 9            
     3) Munson, Jorden 9                4) Hill, Landon 10                
  5 Linn County High School  'A'                        2:00.93    4   
     1) Small, Kenneth 11               2) Spainhour, Conner 12           
     3) Dodd, Silas 12                  4) Jefferson, James 11            
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 La Plata High School  'A'                           4:07.72   10   
     1) Jones, Landyn 11                2) Miranda, Gavin 12              
     3) St. Clair, Cutter 11            4) Wheeler, Drew 12               
  2 Meadville High School  'A'                          4:15.32    8   
     1) Burnett, Ethan 10               2) Tsikoyak, Kaje 12              
     3) Shiflett, Gauge 10              4) Hammond, Parker 11             
  3 Atlanta High School  'A'                            4:18.46    6   
     1) Mason, Emery 9                  2) Peavler, Jaron 12              
     3) Phillips, Roman 11              4) Christensen, Carter 9          
  4 Green City High School  'A'                         4:22.56    5   
     1) Fields, Laydon 12               2) Salas, Xander 9                
     3) Hatcher, Kaden 10               4) Johnson, Kaden 10              
  5 Bevier High School  'A'                             4:33.37    4   
     1) Williams, Blake 9               2) Ferguson, Jaden 9              
     3) Chiarottino, Garet 12           4) Shott, Dakotah 9               
  6 Brashear High School  'A'                           4:34.68    3   
     1) Fisher, Landon 11               2) Jochimsen, Brandon 12          
     3) Higgins, John 9                 4) Shaw, Anthony 11               
 
Boys 4x800 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bevier High School  'A'                            10:11.16   10   
     1) Ferguson, Jaden 9               2) Williams, Blake 9              
     3) Brown, Ryan 11                  4) Chiarottino, Garet 12          
  2 Meadville High School  'A'                         10:22.33    8   
     1) Hammond, Parker 11              2) Vandyke, Wade 12               
     3) Tsikoyak, Kaje 12               4) Burnett, Ethan 10              
  3 Green City High School  'A'                        10:24.19    6   
     1) Watt, Andrew 12                 2) Tipton, Tucker 9               
     3) Salas, Xander 9                 4) Hatcher, Kaden 10              
  4 Atlanta High School  'A'                           10:45.36    5   
     1) Mason, Emery 9                  2) Phillips, Roman 11             
     3) Christensen, Carter 9           4) Smothers, Matthew 12           
  5 La Plata High School  'A'                          11:42.09    4   
     1) Green, Ryan 12                  2) Roberts, Baylin 10             
     3) Jones, Landyn 11                4) Emmrich, Felix 11              
 
Boys High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zamora, Anton             12 Atlanta High            J1.70m   10   
  2 Findling, Wes             11 Novinger Hig            J1.65m    8   
  3 Sumpter, Devin            12 Bevier High             J1.55m    6   
  4 Berry, Cayden             11 Atlanta High            J1.50m    5   
  5 Hulett, Landyn             9 La Plata Hig            J1.50m    4   
  6 Shiflett, Gauge           10 Meadville Hi            J1.45m    3   
  7 Roberts, Baylin           10 La Plata Hig            J1.45m    2   
  8 Hatcher, Kaden            10 Green City H            J1.45m    1   
 -- Coe, Carson               12 Bucklin High                NH  
 
Boys Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Green, Neil               12 La Plata Hig             3.20m   10   
  2 Zamora, Anton             12 Atlanta High             2.44m    8   
  3 McNay, Conner              9 La Plata Hig             2.29m    6   
  4 Harrison, Tristin          9 Green City H             2.13m    5   
 -- Shott, Dakotah             9 Bevier High                 NH  
 -- Berry, Cayden             11 Atlanta High                NH  
 -- Mason, Peyton             12 Bevier High                 NH  
 
Boys Long Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Buggs-Tipton, Asher       10 Green City H             6.62m   10   
  2 Gilliland, Landon         11 Atlanta High             5.96m    8   
  3 Fields, Laydon            12 Green City H             5.71m    6   
  4 Seals, Gage               12 Linn County              5.43m    5   
  5 Wheeler, Drew             12 La Plata Hig             5.39m    4   
  6 Ford, Xzaver              12 Bevier High              5.32m    3   
  7 Tsikoyak, Kaje            12 Meadville Hi             5.31m    2   
  8 Guerrero, Ignacio         12 Bucklin High             5.18m    1   
  9 Jochimsen, Brandon        12 Brashear Hig             4.99m  
 10 Kittle, Bryce             10 Novinger Hig             4.89m  
 11 Fisher, Landon            11 Brashear Hig             4.87m  
 12 Farrell, Karchy           12 Novinger Hig             4.74m  
 12 Mesecher, Reese           11 La Plata Hig             4.74m  
 14 Duncan, Cruz               9 Atlanta High             4.65m  
 15 Coe, Franklin             10 Bucklin High             3.66m  
 -- Young, Jacob               9 Meadville Hi                ND  
 
Boys Triple Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Buggs-Tipton, Asher       10 Green City H           J12.72m   10   
  2 Gilliland, Landon         11 Atlanta High           J12.20m    8   
  3 Findling, Wes             11 Novinger Hig           J11.31m    6   
  4 Zamora, Anton             12 Atlanta High           J11.13m    5   
  5 Seals, Gage               12 Linn County            J11.09m    4   
  6 Emmrich, Felix            11 La Plata Hig           J10.30m    3   
  7 Williams, Blake            9 Bevier High            J10.15m    2   
  8 Andrade-Miller, Dylan     12 Linn County            J10.15m    1   
  9 Johnson, Kaden            10 Green City H            J9.32m  
 10 Shiflett, Gauge           10 Meadville Hi            J7.74m  
 -- Young, Jacob               9 Meadville Hi                ND  
 -- Robinson, Connor          12 Novinger Hig                ND  
 
Boys Shot Put Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Triplett, Nate            10 Brashear Hig            12.50m   2  10   
  2 Dodd, Silas               12 Linn County             11.86m   2   8   
  3 Rope Hamar, Ketch         11 Green City H            11.74m   1   6   
  4 Fields, Laydon            12 Green City H            11.61m   2   5   
  5 Murrell, Connor           11 Linn County             11.51m   2   4   
  6 Peavler, Jaron            12 Atlanta High            10.81m   1   3   
  7 Wriedt, Mikael            12 Bevier High             10.36m   2   2   
  8 Malusky, Tanner           12 Atlanta High            10.08m   2   1   
  9 Green, Ryan               12 La Plata Hig             9.35m   1 
 10 Burks, Blayne             11 Meadville Hi             8.35m   1 
 11 Lewis, Brayden            10 La Plata Hig             7.70m   1 
 12 Vandyke, Wade             12 Meadville Hi             7.47m   1 
 
Boys Discus Throw Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Triplett, Nate            10 Brashear Hig            35.19m   2  10   
  2 Vandyke, Wade             12 Meadville Hi            29.66m   2   8   
  3 Rope Hamar, Ketch         11 Green City H            29.46m   1   6   
  4 Hammond, Parker           11 Meadville Hi            27.90m   2   5   
  5 Malusky, Tanner           12 Atlanta High            27.13m   2   4   
  6 Phillips, Roman           11 Atlanta High            26.83m   2   3   
  7 Dodd, Silas               12 Linn County             24.85m   1   2   
  8 Wriedt, Mikael            12 Bevier High             23.35m   2   1   
  9 McDonald, Easton           9 Green City H            19.45m   1 
 10 Lewis, Brayden            10 La Plata Hig            15.67m   1 
 11 Hulett, Landyn             9 La Plata Hig            15.49m   1 
 -- Miller, Hunter             9 Linn County                 ND   1 
 
Boys Javelin Throw Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fields, Laydon            12 Green City H            41.43m   2  10   
  2 Spainhour, Conner         12 Linn County             36.30m   2   8   
  3 Peavler, Jaron            12 Atlanta High            35.68m   2   6   
  4 Burks, Blayne             11 Meadville Hi            35.60m   2   5   
  5 Fisher, Landon            11 Brashear Hig            35.30m   2   4   
  6 Farrell, Karchy           12 Novinger Hig            34.73m   2   3   
  7 Malusky, Tanner           12 Atlanta High            33.86m   1   2   
  8 Tsikoyak, Kaje            12 Meadville Hi            33.73m   2   1   
  9 Wriedt, Mikael            12 Bevier High             33.40m   1 
 10 Robinson, Connor          12 Novinger Hig            33.30m   1 
 11 Small, Kenneth            11 Linn County             31.33m   1 
 12 Green, Ryan               12 La Plata Hig            28.69m   1 
 13 McDonald, Easton           9 Green City H            25.76m   1 
 14 Lewis, Brayden            10 La Plata Hig            25.22m   1 
 
Boys 100 Meter Dash Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Carpenter-Belcher, Ashto   8 Bevier Middl             12.59   2  10   
  2 York, Elliott              7 Green City M             12.82   2   8   
  3 Hulett, Seth               8 Bucklin Midd             12.91   1   6   
  4 Hulett, Kendrick           8 La Plata MS              12.98   2   5   
  5 Navis, Orion               8 Green City M             13.36   2   4   
  6 Hatcher, Brody             7 Atlanta (Mo)             13.45   2   3   
  7 Taylor, Caden              8 Brashear Mid             13.74   2   2   
  8 Hammond, Peyton            8 Meadville Hi             14.28   2   1   
  9 Powell, Westyn             7 La Plata MS              14.32   1 
 10 Trimble, Haze              7 Novinger MS              14.55   1 
 11 Fowler, Alec               7 Meadville Hi             14.72   1 
 12 Duncan, Bryce              8 Bucklin Midd             14.82   2 
 13 Magers, Dustin             7 Atlanta (Mo)             14.89   1 
 14 Broadwell, Xavien          7 Novinger MS              15.84   1 
 15 Carpenter, Aden            8 Brashear Mid             16.17   1 
 16 Fainter, Kaden             7 Linn County              18.81   1 
 
Boys 200 Meter Dash Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hulett, Seth               8 Bucklin Midd             25.62   2  10   
  2 Carpenter-Belcher, Ashto   8 Bevier Middl             25.95   2   8   
  3 York, Elliott              7 Green City M             26.72   2   6   
  4 Schreckhise, Donivan       8 Meadville Hi             27.16   1   5   
  5 Navis, Orion               8 Green City M             27.49   1   4   
  6 McKeehan, Koenn            8 Novinger MS              27.58   2   3   
  7 Singleton, Nathaniel       7 Linn County              27.99   1   2   
  8 Hatcher, Brody             7 Atlanta (Mo)             28.32   2   1   
  9 Hernandez, Julian          7 Bevier Middl             29.21   2 
 10 Hammond, Peyton            8 Meadville Hi             29.39   2 
 11 Powell, Westyn             7 La Plata MS              29.64   1 
 12 McElhaney, Sam             8 Atlanta (Mo)             30.79   2 
 13 Trimble, Haze              7 Novinger MS              30.84   1 
 14 Phillips, Avery            8 Linn County              30.95   1 
 15 Hagar, Tanner              7 La Plata MS              30.96   1 
 16 McNeil, Alex               7 Bucklin Midd             31.98   1 
 
Boys 400 Meter Dash Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Carpenter-Belcher, Ashto   8 Bevier Middl           1:00.47   2  10   
  2 Hulett, Seth               8 Bucklin Midd           1:01.15   1   8   
  3 Erwin, Cole                8 Brashear Mid           1:02.50   2   6   
  4 Schreckhise, Donivan       8 Meadville Hi           1:03.28   1   5   
  5 Youngman, Dalton           8 Green City M           1:04.12   2   4   
  6 Teal, Aiden                8 Bucklin Midd           1:04.87   2   3   
  7 Nelson, Cooper             8 Atlanta (Mo)           1:05.15   2   2   
  8 Tuggle, Hunter             8 La Plata MS            1:08.23   2   1   
  9 Powell, Westyn             7 La Plata MS            1:08.24   1 
 10 Smith, Quentyn             8 Meadville Hi           1:08.36   2 
 11 York, Owen                 7 Green City M           1:09.57   2 
 12 Taylor, Caden              8 Brashear Mid           1:11.10   1 
 13 Thurman, Gavin             8 Atlanta (Mo)           1:13.01   1 
 14 Broadwell, Xavien          7 Novinger MS            1:18.72   1 
 15 Yos, Luke                  8 Novinger MS            1:19.55   1 
 
Boys 800 Meter Run Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Meyers, Reece              8 Meadville Hi           2:32.52   10   
  2 Erwin, Cole                8 Brashear Mid           2:33.72    8   
  3 Grissom, Caleb             8 Brashear Mid           2:34.11    6   
  4 Littrell, Ivan             8 Green City M           2:37.78    5   
  5 Nelson, Cooper             8 Atlanta (Mo)           2:37.97    4   
  6 Hernandez, Julian          7 Bevier Middl           2:47.62    3   
  7 Fowler, Alec               7 Meadville Hi           2:47.86    2   
  8 Campbell, Waylon           8 Bevier Middl           2:53.24    1   
  9 Ballinger, Clancy          7 Green City M           3:03.46  
 10 Duncan, Bryce              8 Bucklin Midd           3:11.79  
 11 Bixenman, Mason            8 Bucklin Midd           3:19.77  
 12 Gladhill, Landon           8 Atlanta (Mo)           3:23.88  
 13 Bane, Wyatt                7 La Plata MS            3:28.48  
 14 West, Lathe                8 La Plata MS            3:51.53  
 -- Broadwell, Xavien          7 Novinger MS                 NT  
 -- Farris, Justin             8 Novinger MS                 NT  
 
Boys 1600 Meter Run Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Grissom, Caleb             8 Brashear Mid           5:39.73   10   
  2 Meyers, Reece              8 Meadville Hi           5:40.61    8   
  3 Davis, Aiden               8 Novinger MS            6:14.66    6   
  4 Fowler, Alec               7 Meadville Hi           6:20.32    5   
  5 Bilinski, Stefan           8 Bevier Middl           6:22.66    4   
  6 Livingston, Kolby          8 Linn County            6:26.58    3   
  7 Gladhill, Landon           8 Atlanta (Mo)           6:27.19    2   
  8 Hunt, Joel                 8 La Plata MS            6:34.05    1   
  9 Duncan, Bryce              8 Bucklin Midd           6:37.95  
 10 Jones, Paxtyn              8 La Plata MS            6:49.37  
 11 Yos, Luke                  8 Novinger MS            6:49.82  
 
Boys 110 Meter Hurdles Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Navis, Orion               8 Green City M             18.25   1  10   
  2 Snyder, Chance             8 Novinger MS              19.15   2   8   
  3 Hernandez, Julian          7 Bevier Middl             19.54   2   6   
  4 Thurman, Gavin             8 Atlanta (Mo)             19.96   2   5   
  5 Hunt, Joel                 8 La Plata MS              21.93   2   4   
  6 Carpenter, Aden            8 Brashear Mid             22.30   2   3   
  7 Bane, Wyatt                7 La Plata MS              22.69   1   2   
  8 Mitchell, Hunter           7 Meadville Hi             23.15   2   1   
 -- Gladhill, Landon           8 Atlanta (Mo)                NT   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay Junior High
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 La Plata MS  'A'                                      54.70   10   
     1) Mitchell, Dylan 8               2) Hulett, Kendrick 8             
     3) Huttenstine, Lane 8             4) Lock, Tate 8                   
  2 Novinger MS  'A'                                      55.51    8   
     1) Brownell, Gage 8                2) Davis, Aiden 8                 
     3) McKeehan, Koenn 8               4) Snyder, Chance 8               
  3 Bucklin Middle School  'A'                          1:00.50    6   
     1) Harter, Jackson 8               2) McNeil, Alex 7                 
     3) Standley, Tyler 7               4) Teal, Aiden 8                  
  4 Linn County MS  'A'                                 1:01.19    5   
     1) Phillips, Avery 8               2) Shoemaker, Andrew 7            
     3) Livingston, Kolby 8             4) Singleton, Nathaniel 7         
  5 Atlanta (Mo) Middle School  'A'                     1:02.22    4   
     1) Thurman, Gavin 8                2) Magers, Dustin 7               
     3) Gladhill, Logan 8               4) McElhaney, Sam 8               
  6 Green City MS  'A'                                  1:02.56    3   
     1) Ballinger, Clancy 7             2) York, Owen 7                   
     3) Crist, Jake 8                   4) York, Elliott 7                
  7 Bevier Middle School  'A'                           1:02.73    2   
     1) Easley, Derrick 7               2) Mason, Sawyer 8                
     3) Lovingier, Blake 7              4) Bilinski, Stefan 8             
 
Boys 4x200 Meter Relay Junior High
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Atlanta (Mo) Middle School  'A'                     1:56.62   10   
     1) McElhaney, Sam 8                2) Gladhill, Logan 8              
     3) Nelson, Cooper 8                4) Hatcher, Brody 7               
  2 Green City MS  'A'                                  1:57.17    8   
     1) Pinkerton, Conner 7             2) Crist, Jake 8                  
     3) Youngman, Dalton 8              4) Littrell, Ivan 8               
  3 La Plata MS  'A'                                    1:57.38    6   
     1) Hulett, Kendrick 8              2) Huttenstine, Lane 8            
     3) Lock, Tate 8                    4) Tuggle, Hunter 8               
  4 Bucklin Middle School  'A'                          2:08.42    5   
     1) Harter, Jackson 8               2) Standley, Tyler 7              
     3) Teal, Aiden 8                   4) McNeil, Alex 7                 
  5 Linn County MS  'A'                                 2:16.00    4   
     1) Coffman, Alex 7                 2) Livingston, Kolby 8            
     3) Phillips, Avery 8               4) Shoemaker, Andrew 7            
 
Boys 4x400 Meter Relay Junior High
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Meadville High School  'A'                          4:23.75   10   
     1) Schreckhise, Donivan 8          2) Hammond, Peyton 8              
     3) Meyers, Reece 8                 4) Smith, Quentyn 8               
  2 Green City MS  'A'                                  4:28.03    8   
     1) Littrell, Ivan 8                2) York, Owen 7                   
     3) Youngman, Dalton 8              4) Crist, Jake 8                  
  3 La Plata MS  'A'                                    4:37.35    6   
     1) Tuggle, Hunter 8                2) Huttenstine, Lane 8            
     3) Lock, Tate 8                    4) Hunt, Joel 8                   
  4 Novinger MS  'A'                                    4:39.91    5   
     1) Davis, Aiden 8                  2) Farris, Justin 8               
     3) McKeehan, Koenn 8               4) Trimble, Haze 7                
  5 Bevier Middle School  'A'                           5:16.12    4   
     1) Bilinski, Stefan 8              2) Lovingier, Blake 7             
     3) Easley, Derrick 7               4) Campbell, Waylon 8             
 
Boys High Jump Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Navis, Orion               8 Green City M            J1.65m   10   
  2 Hulett, Kendrick           8 La Plata MS             J1.55m    8   
  3 Erwin, Cole                8 Brashear Mid            J1.50m    6   
  4 Halley, Tyson              8 Novinger MS             J1.40m    5   
  5 Smith, Quentyn             8 Meadville Hi            J1.35m    4   
  6 Snyder, Chance             8 Novinger MS             J1.30m    3   
  7 Littrell, Ivan             8 Green City M            J1.30m    2   
  8 Jones, Paxtyn              8 La Plata MS             J1.30m    1   
  9 Nelson, Cooper             8 Atlanta (Mo)             1.25m  
  9 Taylor, Caden              8 Brashear Mid             1.25m  
 -- Lovingier, Blake           7 Bevier Middl                NH  
 -- McElhaney, Sam             8 Atlanta (Mo)                NH  
 
Boys Pole Vault Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crist, Jake                8 Green City M             2.13m   10   
  2 West, Lathe                8 La Plata MS              1.68m    8   
 
Boys Long Jump Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 York, Elliott              7 Green City M             5.01m   10   
  2 Schreckhise, Donivan       8 Meadville Hi             4.84m    8   
  3 Snyder, Chance             8 Novinger MS              4.79m    6   
  4 Carpenter-Belcher, Ashto   8 Bevier Middl             4.50m    5   
  5 Smith, Quentyn             8 Meadville Hi             4.49m    4   
  6 Hulett, Seth               8 Bucklin Midd             4.41m    3   
  7 Huttenstine, Lane          8 La Plata MS              4.34m    2   
  8 Singleton, Nathaniel       7 Linn County              4.26m    1   
  9 Brownell, Gage             8 Novinger MS              4.25m  
  9 Hatcher, Brody             7 Atlanta (Mo)             4.25m  
 11 Pinkerton, Conner          7 Green City M             4.18m  
 12 Gladhill, Logan            8 Atlanta (Mo)             4.06m  
 13 Taylor, Caden              8 Brashear Mid             3.96m  
 14 Lock, Tate                 8 La Plata MS              3.85m  
 15 Bilinski, Stefan           8 Bevier Middl             3.22m  
 16 Bixenman, Mason            8 Bucklin Midd             2.93m  
 -- Fainter, Kaden             7 Linn County                 ND  
 
Boys Triple Jump Junior High
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pinkerton, Conner          7 Green City M            J8.70m   10   
  2 Singleton, Nathaniel       7 Linn County             J8.65m    8   
  3 Hernandez, Julian          7 Bevier Middl            J8.58m    6   
  4 Thurman, Gavin             8 Atlanta (Mo)            J8.52m    5   
  5 Farris, Justin             8 Novinger MS             J8.52m    4   
  6 Halley, Tyson              8 Novinger MS             J8.38m    3   
  7 Meyers, Reece              8 Meadville Hi            J8.26m    2   
  8 Ballinger, Clancy          7 Green City M            J8.00m    1   
  9 Jones, Paxtyn              8 La Plata MS              7.90m  
 10 Duncan, Bryce              8 Bucklin Midd             6.95m  
 11 West, Lathe                8 La Plata MS              6.64m  
 -- Gladhill, Logan            8 Atlanta (Mo)                ND  
 
Boys Shot Put Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Youngman, Dalton           8 Green City M            10.83m   2  10   
  2 Mitchell, Dylan            8 La Plata MS              9.92m   2   8   
  3 Chapman, Aaron             8 Novinger MS              9.86m   2   6   
  4 Mitchell, Hunter           7 Meadville Hi             9.59m   2   5   
  5 Coffman, Alex              7 Linn County              8.93m   2   4   
  6 Swickheimer, Chance        8 Meadville Hi             8.92m   2   3   
  7 Alvarado, Isaiah           7 Linn County              8.70m   2   2   
  8 McKeehan, Koenn            8 Novinger MS              8.43m   1   1   
  9 Watson, Josh               8 Atlanta (Mo)             8.35m   1 
 10 Harter, Jackson            8 Bucklin Midd             8.16m   1 
 11 Magers, Dustin             7 Atlanta (Mo)             8.08m   2 
 12 Campbell, Waylon           8 Bevier Middl             8.01m   1 
 13 Standley, Tyler            7 Bucklin Midd             7.95m   1 
 14 Hagar, Tanner              7 La Plata MS              7.84m   1 
 15 Hendrix, Brayton           8 Brashear Mid             5.19m   1 
 -- Skaggs, Marcus             8 Green City M                ND   1 
 
Boys Discus Throw Junior High
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Swickheimer, Chance        8 Meadville Hi            30.42m   2  10   
  2 Hammond, Peyton            8 Meadville Hi            25.66m   2   8   
  3 Palmer, Daniel             7 Linn County             23.20m   2   6   
  4 Erwin, Cole                8 Brashear Mid            22.80m   2   5   
  5 Brownell, Gage             8 Novinger MS             22.43m   2   4   
  6 Magers, Dustin             7 Atlanta (Mo)            18.86m   2   3   
  7 Coffman, Alex              7 Linn County             18.12m   2   2   
  8 Mitchell, Dylan            8 La Plata MS             17.90m   2   1   
  9 Watson, Josh               8 Atlanta (Mo)            17.82m   1 
 10 Easley, Derrick            7 Bevier Middl            17.70m   1 
 11 Harter, Jackson            8 Bucklin Midd            16.60m   1 
 12 Chapman, Aaron             8 Novinger MS             16.22m   2 
 13 Hagar, Tanner              7 La Plata MS             15.61m   1 
 14 Pinkerton, Conner          7 Green City M            14.80m   1 
 15 Hendrix, Brayton           8 Brashear Mid            14.65m   1 
 16 Standley, Tyler            7 Bucklin Midd            12.90m   1 
 -- Campbell, Waylon           8 Bevier Middl                ND   1 
 -- Skaggs, Marcus             8 Green City M                ND   1 
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) La Plata High School       143        2) Linn County High School   107   
    3) Meadville High School       96        4) Atlanta High School        77   
    5) Bevier High School          73        6) Brashear High School       61   
    7) Novinger High School        54        8) Green City High School     45   
    9) Bucklin High School          5                                           
 
            Women - Junior High - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) La Plata MS                134        2) Meadville High School      87   
    3) Green City MS               84        4) Bevier Middle School       77   
    5) Linn County MS              69        6) Novinger MS                48   
    7) Bucklin Middle School       29        8) Brashear Middle School     17   
    9) Atlanta (MO) Middle School   6                                           
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 19 Events Scored
===============================================================================
    1) Atlanta High School        143        2) Green City High School    133   
    3) Bevier High School         115        4) La Plata High School       97   
    5) Linn County High School     69        6) Meadville High School      56   
    7) Brashear High School        43        8) Novinger High School       32   
    9) Bucklin High School         22                                           
 
              Men - Junior High - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Green City MS              113        2) Meadville High School      91   
    3) La Plata MS                 63        4) Novinger MS                62   
    5) Bevier Middle School        59        6) Brashear Middle School     46   
    7) Bucklin Middle School       41        8) Atlanta (MO) Middle Schoo  39   
    9) Linn County MS              37