Licensed to Web School Tools - For Office Use Only License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/5/2022 08:08 PM
                   2022 Mound City JH Quad at RP - 4/5/2022                    
                                 Rock Port HS                                  
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Rieger, Miranda            8 Mound City M             15.13   2  10   
  2 VanHoutan, Lexi            8 South Holt M             15.15   2   8   
  3 Shrader, Brylea            7 Rock Port Hi             15.23   3   6   
  4 Sisk, Zoey                 8 West Nodaway             15.41   3   4   
  5 Conn, Julie                8 West Nodaway             15.60   3   2   
  6 Meyer, Taylor              8 Mound City M             15.60   2   1   
  7 DeBee, Chloe               7 South Holt M             15.82   3 
  8 Irvine, Danni              7 Tarkio Middl             16.04   1 
  9 Caudill, Cynthia           7 Tarkio Middl             16.13   1 
 10 Rieger, Toby               7 Mound City M             16.30   2 
 11 Turner, Whitney            7 South Holt M             16.30   3 
 12 Barnes, Lilli              7 Mound City M             16.56   2 
 13 Simmonds, Savannah         7 Mound City M             16.76   1 
 14 Clark, Elizabeth           7 Tarkio Middl             17.80   2 
 15 Wood, Shayla               7 West Nodaway             18.20   1 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hufford, Rayla             8 Mound City M             33.70   1  10   
  2 Wilmes, Madeline           7 West Nodaway             33.82   2   8   
  3 Tubbs, Emily               7 Mound City M             34.37   2   6   
  4 Caudill, Cynthia           7 Tarkio Middl             34.55   1   4   
  5 Kelly, Landrey             7 Rock Port Hi             34.93   1   2   
  6 Osburn, Maggie             7 Mound City M             34.94   1   1   
  7 Wilmes, Ellie              7 West Nodaway             35.34   2 
  8 Agnew, Danika              7 Tarkio Middl             36.76   2 
  9 Panning, Destiny           8 Mound City M             37.15   1 
 10 Selleck, Sarah             7 Mound City M             40.38   2 
 
Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Driskell, Jacoby           8 Rock Port Hi           1:14.67   1  10   
  2 Walker, Bella              8 West Nodaway           1:15.83   2   8   
  3 Bullock, Kambry            7 Tarkio Middl           1:18.95   1   6   
  4 Hanig, Mackenzie           7 West Nodaway           1:19.22   2   4   
  5 Unlges, Joslin             8 Mound City M           1:22.43   2   2   
  6 Caton, Kiley               8 Mound City M           1:25.64   1   1   
  7 Salas, Amber               8 Mound City M           1:27.55   2 
  8 Wilmes, Jaylynn            7 Mound City M           1:30.21   2 
 
Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wennihan, Bailey           7 Tarkio Middl           2:56.33   10   
  2 Drummond, Dylan            8 Tarkio Middl           3:06.94    8   
  3 Teten, Emma                8 Rock Port Hi           3:24.26    6   
  4 DeBee, Chloe               7 South Holt M           3:28.52    4   
  5 Russell, Emma              7 Mound City M           3:31.60    2   
  6 Barnes, Lilli              7 Mound City M           3:32.71    1   
  7 Wynn, Emalee               8 West Nodaway           3:34.45  
 
Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Agnew, Danika              7 Tarkio Middl           6:28.00   10   
  2 Godsey, Kalynn             8 West Nodaway           6:43.13    8   
  3 Atkins, Abigail            7 Mound City M           6:55.36    6   
  4 Hufford, Rayla             8 Mound City M           7:13.00    4   
  5 Daugherty, Kinleigh        8 Rock Port Hi           8:16.00    2   
  6 Ivey, Karlee               8 Mound City M           8:17.00    1   
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Meyerkorth, Ella           8 Rock Port Hi             18.58   2  10   
  2 Irvine, Danni              7 Tarkio Middl             20.77   2   8   
  3 Hanig, Mackenzie           7 West Nodaway             22.08   2   6   
  4 Atkins, Abigail            7 Mound City M             23.09   2   4   
  5 Wilmes, Madeline           7 West Nodaway             23.26   1   2   
  6 Bullock, Kambry            7 Tarkio Middl             23.76   1   1   
  7 Ivey, Karlee               8 Mound City M             24.29   1 
  8 Fansher, Katie             7 South Holt M             27.19   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 West Nodaway High School  'A'                       1:02.65   10   
     1) Dawson, Haylee 8                2) Godsey, Kalynn 8               
     3) Steffey, Kyla 7                 4) Conn, Julie 8                  
  2 Rock Port High School  'A'                          1:03.45    8   
     1) Kelly, Landrey 7                2) Teten, Emma 8                  
     3) Shrader, Brylea 7               4) Vogler, Tatum 7                
  3 South Holt Middle School  'A'                       1:04.95    6   
     1) Turner, Whitney 7               2) DeBee, Chloe 7                 
     3) Fansher, Katie 7                4) VanHoutan, Lexi 8              
 -- Mound City Middle School  'A'                            DQ  
     1) Livengood, Madison 7            2) Rieger, Toby 7                 
     3) Rieger, Miranda 8               4) Meyer, Taylor 8                
 -- Tarkio Middle School  'A'                                DQ  
     1) Irvine, Danni 7                 2) Jimenez, Bresayda 8            
     3) White, Kennedy 8                4) Caudill, Cynthia 7             
 
Girls 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rock Port High School  'A'                          2:09.05   10   
     1) Kelly, Landrey 7                2) Vogler, Tatum 7                
     3) Driskell, Jacoby 8              4) Meyerkorth, Ella 8             
  2 West Nodaway High School  'A'                       2:09.26    8   
     1) Sisk, Zoey 8                    2) Wilmes, Ellie 7                
     3) Steffey, Kyla 7                 4) Wilmes, Madeline 7             
  3 Tarkio Middle School  'A'                           2:12.30    6   
     1) Jimenez, Bresayda 8             2) Bywater, Arlene 7              
     3) White, Kennedy 8                4) Drummond, Dylan 8              
  4 Mound City Middle School  'A'                       3:00.72    4   
     1) Ralston, Kenzee 7               2) Krohn, Sierra 7                
     3) Krohn, DeAnna 8                 4) Selleck, Sarah 7               
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rock Port High School  'A'                          5:03.24   10   
     1) Driskell, Jacoby 8              2) Vogler, Tatum 7                
     3) Shrader, Brylea 7               4) Meyerkorth, Ella 8             
  2 Tarkio Middle School  'A'                           5:08.63    8   
     1) Bullock, Kambry 7               2) Bywater, Arlene 7              
     3) Drummond, Dylan 8               4) Wennihan, Bailey 7             
  3 Mound City Middle School  'A'                       5:24.01    6   
     1) Caton, Kiley 8                  2) Unlges, Joslin 8               
     3) Tubbs, Emily 7                  4) Hufford, Rayla 8               
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilmes, Ellie              7 West Nodaway             1.32m   10   
  2 Meyerkorth, Ella           8 Rock Port Hi             1.27m    8   
  3 Hufford, Rayla             8 Mound City M             1.22m    5   
  3 Wennihan, Bailey           7 Tarkio Middl             1.22m    5   
 
Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Unlges, Joslin             8 Mound City M             1.83m   10   
  2 Drummond, Dylan            8 Tarkio Middl             1.68m    8   
  3 Irvine, Danni              7 Tarkio Middl             1.52m    6   
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jimenez, Bresayda          8 Tarkio Middl             3.75m   10   
  2 VanHoutan, Lexi            8 South Holt M             3.73m    8   
  3 Brammann, Nichole          8 Mound City M             3.47m    6   
  4 Shrader, Brylea            7 Rock Port Hi             3.42m    4   
  5 Tubbs, Emily               7 Mound City M             3.35m    2   
  6 Kelly, Landrey             7 Rock Port Hi             3.29m    1   
  7 Caudill, Cynthia           7 Tarkio Middl             3.12m  
  8 Bywater, Arlene            7 Tarkio Middl             3.05m  
  9 Wynn, Emalee               8 West Nodaway             2.96m  
 10 Teten, Emma                8 Rock Port Hi             2.74m  
 11 Livengood, Madison         7 Mound City M             2.37m  
 12 Martin, Emily              7 Mound City M             2.27m  
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 DeBee, Chloe               7 South Holt M             8.15m   10   
  2 Caton, Kiley               8 Mound City M             7.21m    8   
  3 Embley, Lilly              8 West Nodaway             6.60m    6   
  4 Clark, Elizabeth           7 Tarkio Middl             6.32m    4   
  5 Panning, Destiny           8 Mound City M             5.77m    2   
 
Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Meyer, Taylor              8 Mound City M            10.03m   10   
  2 Rieger, Miranda            8 Mound City M             9.22m    8   
  3 Osburn, Maggie             7 Mound City M             8.97m    6   
  4 Wenger, Chole              7 West Nodaway             7.77m    4   
  5 Nordhausen, Rainy          8 Tarkio Middl             7.47m    2   
  6 Sisk, Zoey                 8 West Nodaway             7.39m    1   
 
Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Osburn, Maggie             7 Mound City M            21.72m   10   
  2 Meyer, Taylor              8 Mound City M            18.29m    8   
  3 Vogler, Tatum              7 Rock Port Hi            16.56m    6   
  4 Nordhausen, Rainy          8 Tarkio Middl            16.51m    4   
  5 Wenger, Chole              7 West Nodaway            15.37m    2   
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lair, Dylan                8 Rock Port Hi             12.84   1  10   
  2 Burtnett, Jaydin           8 South Holt M             13.19   2   8   
  3 Thompson, Walker           7 West Nodaway             13.29   4   6   
  4 Snodderley, Cooper         8 West Nodaway             13.35   4   4   
  5 Millsap, Case              7 Rock Port Hi             13.47   4   2   
  6 Johnson, Tate              8 Tarkio Middl             13.74   2   1   
  7 Biondo, Cameron            7 South Holt M             13.74   1 
  8 Hoyt, Tye                  7 West Nodaway             13.91   4 
  9 Smock, Jonathan            7 West Nodaway             14.04   2 
 10 Peters, Ernest             8 Mound City M             14.06   3 
 11 Roup, Creyton              8 Mound City M             14.07   3 
 12 Jones, Memphis             7 South Holt M             14.40   4 
 13 Martin, Aiden              8 South Holt M             14.60   4 
 14 Biermann, Heath            7 Mound City M             15.07   3 
 15 Smock, Joseph              7 West Nodaway             15.15   3 
 16 Brown, Camden              7 West Nodaway             16.44   3 
 17 Randall, Skyler            7 West Nodaway             16.62   2 
 18 Marsh, Brayden             7 West Nodaway             17.03   3 
 19 Haer, Isaac                7 Mound City M             17.64   1 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Chauncey            8 Mound City M             27.04   1  10   
  2 Burtnett, Jaydin           8 South Holt M             28.54   3   8   
  3 Snodderley, Cooper         8 West Nodaway             28.57   4   6   
  4 Biondo, Cameron            7 South Holt M             29.10   1   4   
  5 Hoyt, Tye                  7 West Nodaway             29.18   4   2   
  6 Kemerling, Griffin         8 South Holt M             29.56   2   1   
  7 McEaneny, Camden           8 Rock Port Hi             29.58   4 
  8 Peters, Ernest             8 Mound City M             30.67   4 
  9 Thompson, Walker           7 West Nodaway             31.76   2 
 10 Sebek-Holmes, Brock        7 Rock Port Hi             31.83   3 
 11 Struthers, Gabriel         7 Rock Port Hi             32.81   3 
 12 Biermann, Heath            7 Mound City M             33.28   4 
 13 Bryant, Wesley             8 Mound City M             33.63   2 
 14 Lomax, Logan               8 Rock Port Hi             33.80   4 
 15 Randall, Skyler            7 West Nodaway             34.33   3 
 16 Brown, Camden              7 West Nodaway             34.54   3 
 17 Marsh, Brayden             7 West Nodaway             36.75   2 
 18 Haer, Isaac                7 Mound City M             41.74   3 
 19 Hurst, Finn                7 Tarkio Middl             45.57   1 
 
Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kemerling, Griffin         8 South Holt M           1:03.48   3  10   
  2 Kingery, Mason             7 Tarkio Middl           1:03.95   2   8   
  3 Roup, Creyton              8 Mound City M           1:04.30   3   6   
  4 Walker, Dylan              8 West Nodaway           1:05.84   2   4   
  5 Snodderley, Cooper         8 West Nodaway           1:06.75   2   2   
  6 Meyerkorth, Jackson        7 Rock Port Hi           1:08.64   3   1   
  7 Patterson, Dakota          8 West Nodaway           1:10.10   1 
  8 Morris, Tait               8 South Holt M           1:11.37   1 
  9 Struthers, Gabriel         7 Rock Port Hi           1:14.72   2 
 10 Manley, Scott              7 Mound City M           1:14.75   3 
 11 Jackson, Quentin           8 Rock Port Hi           1:16.14   3 
 12 Pruett, Michael            8 Rock Port Hi           1:19.10   2 
 
Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ivey, Nick                 8 Mound City M           2:36.61   10   
  2 Meyerkorth, Jackson        7 Rock Port Hi           2:46.85    8   
  3 Hughes-Fast, Adian         7 West Nodaway           2:49.42    6   
  4 Wennihan, Brody            7 Tarkio Middl           2:53.17    4   
  5 Noland, Kyler              7 South Holt M           2:54.85    2   
  6 Pearson, Chase             7 Tarkio Middl           2:56.75    1   
  7 Harman, Landen             8 South Holt M           2:59.49  
  8 Lomax, Logan               8 Rock Port Hi           3:21.09  
  9 Wieland, Moses             7 West Nodaway           3:23.34  
 -- Panning, Cobi              7 Mound City M               DNF  
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ivey, Nick                 8 Mound City M           5:31.79   10   
  2 Kingery, Mason             7 Tarkio Middl           5:54.18    8   
  3 Staten, Quin               8 Tarkio Middl           6:07.94    6   
  4 Wennihan, Brody            7 Tarkio Middl           6:08.47    4   
  5 Jones, Memphis             7 South Holt M           6:16.96    2   
  6 McGinness, Brody           8 West Nodaway           6:17.16    1   
  7 Harman, Landen             8 South Holt M           6:23.99  
  8 Reynolds, Keaton           8 West Nodaway           6:39.64  
  9 Pearson, Chase             7 Tarkio Middl           7:02.94  
 10 Bryant, Wesley             8 Mound City M           7:03.14  
 
Boys 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Chauncey            8 Mound City M             16.52   10   
  2 Lair, Dylan                8 Rock Port Hi             16.56    8   
  3 Patterson, Dakota          8 West Nodaway             21.19    6   
  4 Biermann, Heath            7 Mound City M             24.46    4   
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Rock Port High School  'A'                            55.58   10   
     1) Millsap, Case 7                 2) Geib, Jadyn 7                  
     3) Sebek-Holmes, Brock 7           4) Lair, Dylan 8                  
  2 Tarkio Middle School  'A'                             56.12    8   
     1) Johnson, Tate 8                 2) Livengood, Parker 7            
     3) Foster, Braylon 8               4) Irvine, Gavin 8                
  3 West Nodaway High School  'A'                         59.52    6   
     1) Smock, Jonathan 7               2) Smock, Joseph 7                
     3) Thompson, Walker 7              4) Brown, Camden 7                
  4 South Holt Middle School  'A'                       1:00.29    4   
     1) Cotton, River 7                 2) Morris, Tait 8                 
     3) Noland, Kyler 7                 4) Prussman, Tayte 7              
  5 Mound City Middle School  'A'                       1:06.44    2   
     1) Panning, Cobi 7                 2) Gillenwater, Cade 7            
     3) DeBooght, CJ 7                  4) Gard, John 7                   
 
Boys 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 West Nodaway High School  'A'                       1:57.87   10   
     1) Thompson, Walker 7              2) Goff, Oren 8                   
     3) Hoyt, Tye 7                     4) Reynolds, Keaton 8             
  2 Tarkio Middle School  'A'                           2:01.45    8   
     1) Irvine, Gavin 8                 2) Oswald, Carter 7               
     3) Livengood, Parker 7             4) Foster, Braylon 8              
  3 Mound City Middle School  'A'                       2:02.81    6   
     1) Manley, Scott 7                 2) Gard, John 7                   
     3) Biermann, Heath 7               4) Bryant, Wesley 8               
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mound City Middle School  'A'                       4:29.20   10   
     1) Brown, Chauncey 8               2) Peters, Ernest 8               
     3) Roup, Creyton 8                 4) Ivey, Nick 8                   
  2 West Nodaway High School  'A'                       4:41.30    8   
     1) Smock, Jonathan 7               2) Smock, Joseph 7                
     3) Walker, Dylan 8                 4) Morrow, Cooper 7               
  3 Tarkio Middle School  'A'                           4:42.30    6   
     1) Staten, Quin 8                  2) Wennihan, Brody 7              
     3) Pearson, Chase 7                4) Kingery, Mason 7               
  4 South Holt Middle School  'A'                       4:44.11    4   
     1) Biondo, Cameron 7               2) Burtnett, Jaydin 8             
     3) Morris, Tait 8                  4) Kemerling, Griffin 8           
  5 Rock Port High School  'A'                          4:52.70    2   
     1) McEaneny, Camden 8              2) Struthers, Gabriel 7           
     3) Geib, Jadyn 7                   4) Meyerkorth, Jackson 7          
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Burtnett, Jaydin           8 South Holt M             1.42m   10   
  2 Walker, Dylan              8 West Nodaway             1.37m    8   
 
Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Schroeder, Gage            8 South Holt M             2.45m   10   
  2 Walker, Dylan              8 West Nodaway             2.44m    8   
  3 Ivey, Nick                 8 Mound City M             2.29m    6   
  4 Irvine, Gavin              8 Tarkio Middl             2.15m    4   
  5 Roup, Creyton              8 Mound City M             2.14m    2   
  6 Wieland, Moses             7 West Nodaway             2.13m    1   
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lair, Dylan                8 Rock Port Hi             5.49m   10   
  2 Snodderley, Cooper         8 West Nodaway             4.60m    8   
  3 Staten, Quin               8 Tarkio Middl             4.28m    6   
  4 Lomax, Logan               8 Rock Port Hi             4.09m    4   
  5 Biondo, Cameron            7 South Holt M             4.08m    2   
  6 Gard, John                 7 Mound City M             3.96m    1   
  7 Morrow, Cooper             7 West Nodaway             3.75m  
  7 Oswald, Carter             7 Tarkio Middl             3.75m  
  9 Geib, Jadyn                7 Rock Port Hi             3.58m  
 10 Struthers, Gabriel         7 Rock Port Hi             3.53m  
 10 Nielson, Lincoln           8 West Nodaway             3.53m  
 12 Marsh, Brayden             7 West Nodaway             3.48m  
 12 Jones, Memphis             7 South Holt M             3.48m  
 14 Cotton, River              7 South Holt M             3.26m  
 15 Martin, Aiden              8 South Holt M             3.07m  
 16 Wallace-Corcoran, Gabe     7 South Holt M             2.86m  
 17 DeBooght, CJ               7 Mound City M             2.74m  
 18 Panning, Cobi              7 Mound City M             1.89m  
 19 Canterbury, Gaven          7 South Holt M             1.69m  
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Chauncey            8 Mound City M            10.36m   10   
  2 Morris, Tait               8 South Holt M             9.42m    8   
  3 Patterson, Dakota          8 West Nodaway             9.09m    6   
  4 Kemerling, Griffin         8 South Holt M             8.84m    4   
  5 McGinness, Brody           8 West Nodaway             8.52m    2   
  6 Sebek-Holmes, Brock        7 Rock Port Hi             8.51m    1   
  7 Meyerkorth, Jackson        7 Rock Port Hi             8.23m  
  8 Nielson, Lincoln           8 West Nodaway             7.47m  
  9 Hughes-Fast, Adian         7 West Nodaway             7.32m  
 
Boys Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Johnson, Tate              8 Tarkio Middl            11.05m   1  10   
  2 Herron, Ryder              8 Rock Port Hi            10.34m   2   8   
  3 Smith, Brayden             8 Tarkio Middl             9.80m   1   6   
  4 Knowles, Calvin            8 Mound City M             9.14m   1   4   
  5 Johnson, Walker            8 West Nodaway             8.30m   2   2   
  6 Gray, Tyler                8 West Nodaway             8.27m   2   1   
  7 Jackson, Quentin           8 Rock Port Hi             8.23m   2 
  8 Martin, Alex               7 Tarkio Middl             8.11m   1 
  9 Hays, Dayton               7 Rock Port Hi             7.57m   1 
 
Boys Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Herron, Ryder              8 Rock Port Hi            28.47m   2  10   
  2 Gray, Tyler                8 West Nodaway            26.06m   2   8   
  3 Johnson, Tate              8 Tarkio Middl            25.22m   2   6   
  4 Goff, Oren                 8 West Nodaway            23.55m   2   4   
  5 Gebhards, Gabriel          7 Rock Port Hi            23.52m   2   2   
  6 Jackson, Quentin           8 Rock Port Hi            22.35m   2   1   
 
                    Women - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Mound City Middle School   134        2) Tarkio Middle School      100   
    3) Rock Port High School       83        3) West Nodaway High School   83   
    5) South Holt Middle School    36                                           
 
                    Men - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) West Nodaway High School   109        2) Mound City Middle School   91   
    3) Tarkio Middle School        86        4) South Holt Middle School   77   
    4) Rock Port High School       77