Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 1  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 Girls 100 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
Finals  
  1 Mcvicker, Avery           11 Cameron High School      12.86   2  10  
  2 Wilson, Lily              10 Albany High School       13.08   2   8  
  3 Anderson, Faith           10 East Atchison            13.54   2   6  
  4 Pittman, Emalee           12 North Andrew             13.71   2   4  
  5 Hauber, Kayley            10 Platte Valley            13.73   2   2  
  6 Runde, Sadie              11 Stanberry Hi             13.85   2   1  
  7 Catlett, Claire           11 Maysville Hi             13.96   1  
  8 Brincks, Brylie           10 North Andrew             14.26   1  
  9 Runyan, Torrie            12 Albany High School       14.36   1  
 10 Riley, Sara               10 Cameron High School      14.81   1  
 11 Sweiger, Laynie           12 Maysville Hi             14.95   1  
 12 Derks, Taelyn              9 Stanberry Hi             16.60   1  
 Girls 200 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Mcvicker, Avery           11 Cameron High School      26.36   3  10  
  2 Wilson, Lily              10 Albany High School       28.15   3   8  
  3 Merriweather, Keena        9 East Atchison            28.51   3   6  
  4 Pittman, Emalee           12 North Andrew             28.52   3   4  
  5 Hauber, Kayley            10 Platte Valley            28.76   3   2  
  6 James, Katlyn              9 Stanberry Hi             29.50   3   1  
  7 Smith, Rebecca             9 Worth County             29.58   2  
  8 Martin, Sophia            11 East Atchison            29.80   2  
  9 Brincks, Brylie           10 North Andrew             29.83   2  
 10 Manring, Claire           10 Albany High School       30.28   2  
 11 Biondo, Brianna            9 South Holt/Nodaw         30.32   2  
 12 Arth, Gracie              10 Cameron High School      31.27   2  
 13 Cousatte, Autumn           9 Worth County             31.31   1  
 14 Lemunyon, Hailey           9 Maysville Hi             31.37   1  
 15 Renfro, Claire            10 Maysville Hi             32.72   1  
 16 Redmond, Sylvia           10 Stanberry Hi             34.33   1  
 Girls 400 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Garr, Natalie             11 Cameron High School    1:02.10   3  10  
  2 Pittman, Emalee           12 North Andrew           1:03.24   3   8  
  3 Merriweather, Keena        9 East Atchison          1:03.32   3   6  
  4 Redman, Mirabella         10 Maysville Hi           1:03.91   3   4  
  5 Collins, Malia            12 Platte Valley          1:06.04   3   2  
  6 Hunt, Braidy              12 Worth County           1:06.88   3   1  
  7 Runde, Sadie              11 Stanberry Hi           1:08.17   1  
  8 Brewer, Justice            9 Cameron High School    1:09.95   2  
  9 Biondo, Brianna            9 South Holt/Nodaw       1:10.84   2  
 10 Cousatte, Autumn           9 Worth County           1:11.67   2  
 11 Bohart, Makayla           11 South Holt/Nodaw       1:13.42   1  
 12 Lemunyon, Hailey           9 Maysville Hi           1:13.93   2  
 13 Redmond, Sylvia           10 Stanberry Hi           1:23.84   1  
 -- Martin, Claire             9 East Atchison               NT   2  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 2  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 Girls 800 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Martin, Tommi              9 East Atchison          2:35.78   10  
  2 Garr, Natalie             11 Cameron High School    2:37.97    8  
  3 Catlett, Claire           11 Maysville Hi           2:40.93    6  
  4 Adwell, Hailey            10 Worth County           2:44.08    4  
  5 Barnes, Ava                9 Mound City H           2:46.78    2  
  6 Hale, Macie               11 Rock Port Hi           2:57.12    1  
  7 Bohart, Makayla           11 South Holt/Nodaw       2:59.39  
  8 Vogler, Chaney             9 Rock Port Hi           3:02.53  
  9 Vessar, Catelyn            9 Maysville Hi           3:03.27  
 -- Angle, Brylie              9 Platte Valley               NT  
 -- Mick, Caitlinn            10 Cameron High School         NT  
 -- Craig, Lexi               10 Stanberry Hi                NT  
 -- Vinzant, Hayleigh         11 North Nodawa                NT  
 Girls 1600 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Morris, Reese             12 South Holt/Nodaw       5:58.91   10  
  2 Watkins, Aubrey           11 Rock Port Hi           6:04.28    8  
  3 Prussman, Olivia           9 South Holt/Nodaw       6:24.57    6  
  4 Riley, Andrea             10 Platte Valley          6:34.44    4  
  5 Walker, Reagan             9 North Andrew           6:34.91    2  
  6 Wennihan, Brooklyn         9 East Atchison          6:38.57    1  
  7 Sybert, Aspen              9 North Andrew           6:40.35  
  8 Mick, Caitlinn            10 Cameron High School    6:46.99  
  9 Vinzant, Hayleigh         11 North Nodawa           6:50.29  
 10 Bailey, Angelica           9 Cameron High School    6:50.70  
 11 Akers, Emmie              10 Mound City H           6:50.81  
 12 Redden, Kali               9 Platte Valley          7:22.04  
 13 Pritt, Harlee             12 Rock Port Hi           7:30.93  
 14 Clark, Kelsie             10 Maysville Hi           8:41.62  
 -- Brown, Mackenzie           9 Mound City H                NT  
 Girls 3200 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Riedinger, Jaclyn         10 North Andrew          13:04.83   10  
  2 Morris, Reese             12 South Holt/Nodaw      13:14.45    8  
  3 Watkins, Aubrey           11 Rock Port Hi          13:23.84    6  
  4 Prussman, Olivia           9 South Holt/Nodaw      13:54.34    4  
  5 Riley, Andrea             10 Platte Valley         14:25.83    2  
  6 Wennihan, Brooklyn         9 East Atchison         15:13.96    1  
  7 Vinzant, Hayleigh         11 North Nodawa          15:55.18  
 Girls 100 Meter Hurdles  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Beagle, Morgan            12 Worth County             17.33   2  10  
  2 West, Paige               12 Platte Valley            17.41   2   8  
  3 Anderson, Faith           10 East Atchison            17.50   2   6  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 3  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Girls 100 Meter Hurdles  
  4 Richardson, Brooklyn       9 Worth County             17.65   2   4  
  5 Wenck, Claire             10 Cameron High School      17.69   2   2  
  6 Brincks, Brylie           10 North Andrew             18.25   2   1  
  7 Brewer, Justice            9 Cameron High School      20.96   1  
  8 Sweiger, Laynie           12 Maysville Hi             21.75   1  
  9 Noland, Addison            9 East Atchison            22.77   1  
 Girls 300 Meter Hurdles  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Anderson, Faith           10 East Atchison            51.20   2  10  
  2 Richardson, Brooklyn       9 Worth County             54.14   2   8  
  3 Brown, Saryn               9 North Nodawa             54.67   2   6  
  4 Anderson, Athena          11 Cameron High School      54.80   2   4  
  5 Herndon, Lauren            9 North Nodawa             56.70   2   2  
  6 Griffin, Aivry            11 Worth County             57.96   2   1  
  7 Riedinger, Jaclyn         10 North Andrew             59.64   1  
  8 Walker, Reagan             9 North Andrew           1:00.92   1  
 -- Ferguson, Madeline        11 Platte Valley               NT   1  
 Girls 4x100 Meter Relay  
==========================================================================  
    School                                               Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Platte Valley  'A'                                    53.55   2  10  
     1) Collins, Malia 12               2) West, Paige 12  
     3) Turpin, Stephanie 11            4) Hauber, Kayley 10  
  2 Worth County High School  'A'                         54.41   2   8  
     1) Adwell, Hailey 10               2) Beagle, Morgan 12  
     3) Richardson, Brooklyn 9          4) Smith, Rebecca 9  
  3 Albany High School  'A'                               54.56   2   6  
     1) Wilson, Lily 10                 2) Wilson, Gracie 12  
     3) Manring, Claire 10              4) Runyan, Torrie 12  
  4 Cameron High School  'A'                              56.20   2   4  
     1) Ashbrook, Allison 9             2) Wenck, Claire 10  
     3) Riley, Sara 10                  4) Yamat, Ashley 11  
  5 Rock Port High School  'A'                            57.94   2   2  
     1) Makings, Mikayla 10             2) Vogler, Rachel 12  
     3) Baucom, Alivia 12               4) Farmer, Makenna 12  
  6 East Atchison  'A'                                  1:02.26   1   1  
     1) Drummond, Dalaynie 9            2) Straub, Kendal 9  
     3) Noland, Addison 9               4) Bywater, Alexis 9  
  7 Maysville High School  'A'                          1:04.33   2  
     1) Renfro, Claire 10               2) Clark, Kelsie 10  
     3) Lawrence, Paityn 10             4) Popplewell, Sydney 9  
 Girls 4x200 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Worth County High School  'A'                       1:56.70   10  
     1) Beagle, Morgan 12               2) Adwell, Hailey 10  
     3) Hunt, Braidy 12                 4) Smith, Rebecca 9  
  2 Platte Valley  'A'                                  1:58.25    8  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 4  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Girls 4x200 Meter Relay  
     1) Collins, Malia 12               2) Collins, Maggie 9  
     3) Turpin, Stephanie 11            4) Hauber, Kayley 10  
  3 Cameron High School  'A'                            1:58.82    6  
     1) Arth, Gracie 10                 2) Riley, Sara 10  
     3) Anderson, Athena 11             4) Brewer, Justice 9  
  4 Rock Port High School  'A'                          2:03.62    4  
     1) Makings, Mikayla 10             2) Vogler, Chaney 9  
     3) Vogler, Rachel 12               4) Farmer, Makenna 12  
  5 East Atchison  'A'                                  2:12.98    2  
     1) Drummond, Dalaynie 9            2) Straub, Kendal 9  
     3) Noland, Addison 9               4) Bywater, Alexis 9  
 Girls 4x400 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Cameron High School  'A'                            4:22.34   10  
     1) Mcvicker, Avery 11              2) Anderson, Athena 11  
     3) Yamat, Ashley 11                4) Garr, Natalie 11  
  2 East Atchison  'A'                                  4:27.52    8  
     1) Martin, Sophia 11               2) Martin, Tommi 9  
     3) Martin, Claire 9                4) Merriweather, Keena 9  
  3 Worth County High School  'A'                       4:37.65    6  
     1) Hunt, Braidy 12                 2) Beagle, Morgan 12  
     3) Richardson, Brooklyn 9          4) Adwell, Hailey 10  
  4 Stanberry High School  'A'                          4:53.84    4  
     1) James, Katlyn 9                 2) Redmond, Sylvia 10  
     3) Craig, Lexi 10                  4) Mattson, Kiley 10  
  5 Mound City High School  'A'                         5:07.67    2  
     1) Akers, Emmie 10                 2) Barnes, Ava 9  
     3) Brown, Mackenzie 9              4) Nauman, Abigail 10  
  6 Maysville High School  'A'                          5:32.21    1  
     1) Renfro, Claire 10               2) Vessar, Catelyn 9  
     3) Breshears, Shyann 9             4) Popplewell, Sydney 9  
 Girls 4x800 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Cameron High School  'A'                           10:58.87   10  
     1) Garr, Natalie 11                2) Wilson, Haley 12  
     3) Mick, Caitlinn 10               4) Yamat, Ashley 11  
  2 East Atchison  'A'                                 11:00.00    8  
     1) Merriweather, Keena 9           2) Martin, Sophia 11  
     3) Martin, Claire 9                4) Martin, Tommi 9  
  3 Rock Port High School  'A'                         11:26.28    6  
     1) Makings, Mikayla 10             2) Vogler, Chaney 9  
     3) Farmer, Makenna 12              4) Watkins, Aubrey 11  
  4 North Andrew High School  'A'                      11:49.12    4  
     1) Sybert, Aspen 9                 2) Russo, Ashley 12  
     3) Walker, Reagan 9                4) Riedinger, Jaclyn 10  
  5 Mound City High School  'A'                        11:49.26    2  
     1) Akers, Emmie 10                 2) Brown, Mackenzie 9  
     3) Nauman, Abigail 10              4) Barnes, Ava 9  
  6 Platte Valley  'A'                                 12:47.95    1  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 5  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Girls 4x800 Meter Relay  
     1) Angle, Brylie 9                 2) Redden, Kali 9  
     3) Turpin, Christina 9             4) Riley, Andrea 10  
  7 Maysville High School  'A'                         13:40.22  
     1) Breshears, Shyann 9             2) Vessar, Catelyn 9  
     3) Lawrence, Paityn 10             4) Clark, Kelsie 10  
 Girls High Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Anderson, Faith           10 East Atchison            1.55m   10  
  2 Officer, Alaina           12 North Andrew             1.45m    8  
  3 Craig, Lexi               10 Stanberry Hi            J1.45m    6  
  4 Wenck, Claire             10 Cameron High School      1.35m    4  
  5 Angle, Brylie              9 Platte Valley           J1.35m    2  
  6 Brown, Saryn               9 North Nodawa            J1.35m    1  
  7 Griffin, Aivry            11 Worth County             1.30m  
 -- Lawrence, Paityn          10 Maysville Hi              FAIL  
 -- Renfro, Claire            10 Maysville Hi              FAIL  
 -- Noland, Addison            9 East Atchison             FAIL  
 Girls Pole Vault  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Engel, Keelin             12 Worth County             3.35m   10  
  2 Redman, Mirabella         10 Maysville Hi             2.90m    8  
  3 James, Katlyn              9 Stanberry Hi             2.45m    6  
  4 Barnes, Ava                9 Mound City H            J2.45m    4  
  5 Drummond, Dalaynie         9 East Atchison            2.15m    2  
  6 Lemunyon, Hailey           9 Maysville Hi             2.00m    0.50  
  6 Sherer, Paige             10 Worth County             2.00m    0.50  
  8 Russo, Ashley             12 North Andrew            J2.00m  
  9 Martin, Sophia            11 East Atchison            1.85m  
 10 Sybert, Aspen              9 North Andrew             1.70m  
 Girls Long Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 James, Katlyn              9 Stanberry Hi             4.92m   10  
  2 Redman, Mirabella         10 Maysville Hi             4.59m    8  
  3 Catlett, Claire           11 Maysville Hi             4.50m    6  
  4 Collins, Malia            12 Platte Valley            4.39m    4  
  5 Brincks, Brylie           10 North Andrew             4.38m    2  
  6 Smith, Rebecca             9 Worth County             4.04m    1  
  7 Davis, Ameris              9 Albany High School       3.98m  
  8 Wilson, Gracie            12 Albany High School       3.88m  
  9 Brown, Saryn               9 North Nodawa             3.66m  
 10 Russo, Ashley             12 North Andrew             3.62m  
 11 Derks, Taelyn              9 Stanberry Hi             2.91m  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 6  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 Girls Triple Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Mcvicker, Avery           11 Cameron High School     10.63m   10  
  2 Catlett, Claire           11 Maysville Hi             9.89m    8  
  3 Turpin, Stephanie         11 Platte Valley            9.41m    6  
  4 Hunt, Braidy              12 Worth County             9.22m    4  
  5 Hauber, Kayley            10 Platte Valley            9.00m    2  
  6 Anderson, Athena          11 Cameron High School      8.97m    1  
  7 Wilson, Gracie            12 Albany High School       8.60m  
  8 Walker, Reagan             9 North Andrew             8.58m  
  9 Herndon, Lauren            9 North Nodawa             8.56m  
 10 Wimer, Justina            11 Worth County             8.46m  
 11 Sweiger, Laynie           12 Maysville Hi             8.21m  
 Girls Shot Put  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Collins, Maggie            9 Platte Valley           12.10m   3  10  
  2 Baucom, Alivia            12 Rock Port Hi            11.56m   3   8  
  3 Makings, Mikayla          10 Rock Port Hi             9.80m   3   6  
  4 Brown, Ashley             11 Maysville Hi             9.43m   2   4  
  5 Guinn, Zoey               10 Albany High School      J9.43m   3   2  
  6 Mason, Jenna              10 Platte Valley            9.41m   3   1  
  7 Clough, Jenna             12 Cameron High School      9.15m   2  
  8 Mattson, Kiley            10 Stanberry Hi             9.09m   2  
  9 Prussman, Zoey            10 South Holt/Nodaw         8.98m   2  
 10 Staton, Kara-Jean          9 Worth County             8.96m   3  
 11 Long, Bailey              11 Mound City H             8.90m   1  
 12 Neville, Kaylee           11 Albany High School       8.36m   3  
 13 Gust, Jayden               9 Stanberry Hi             8.01m   2  
 -- Allen-Jones, Alexia       10 Maysville Hi              FOUL   1  
 -- Lamison, Jazzmin          11 Cameron High School       FOUL   1  
 -- Donahoo, Carlee           12 North Andrew              FOUL   1  
 -- Parsons, Teegan            9 South Holt/Nodaw          FOUL   1  
 -- Eaton, Jozee               9 East Atchison             FOUL   1  
 -- Hendricks, Lucardia        9 North Nodawa              FOUL   2  
 -- Rickkets, Emily           12 West Nodaway              FOUL   2  
 -- Wallace, Angel            11 East Atchison             FOUL   1  
 Girls Discus Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Baucom, Alivia            12 Rock Port Hi            37.48m   3  10  
  2 Clough, Jenna             12 Cameron High School     34.28m   3   8  
  3 Staton, Kara-Jean          9 Worth County            30.84m   3   6  
  4 Brown, Ashley             11 Maysville Hi            29.20m   3   4  
  5 Mercer, Emma               9 Albany High School      28.54m   3   2  
  6 Jenkins, Rylee             9 Rock Port Hi            27.78m   3   1  
  7 Stoll, Blair              12 Platte Valley           26.76m   2  
  8 Long, Bailey              11 Mound City H            25.85m   1  
  9 Lamison, Jazzmin          11 Cameron High School     18.00m   1  
 10 Donahoo, Carlee           12 North Andrew            15.83m   1  
 -- Holcomb, Gracie           10 Albany High School        FOUL   2  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 7  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Girls Discus Throw  
 -- Mason, Jenna              10 Platte Valley             FOUL   2  
 -- Wallace, Angel            11 East Atchison             FOUL   1  
 -- Hendricks, Lucardia        9 North Nodawa              FOUL   1  
 -- Sanders, Taylor           10 Worth County              FOUL   2  
 -- Parsons, Teegan            9 South Holt/Nodaw          FOUL   1  
 -- Prussman, Zoey            10 South Holt/Nodaw          FOUL   3  
 -- Mattson, Kiley            10 Stanberry Hi              FOUL   2  
 -- Showers, Morgon            9 Stanberry Hi              FOUL   2  
 -- Rickkets, Emily           12 West Nodaway              FOUL   2  
 Girls Javelin Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Martin, Tommi              9 East Atchison           32.39m   2  10  
  2 Craig, Lexi               10 Stanberry Hi            31.97m   2   8  
  3 Collins, Maggie            9 Platte Valley           31.88m   2   6  
  4 Mattson, Kiley            10 Stanberry Hi            30.53m   2   4  
  5 Guinn, Zoey               10 Albany High School      29.58m   1   2  
  6 Officer, Alaina           12 North Andrew            28.19m   2   1  
  7 Martin, Claire             9 East Atchison           26.15m   1  
  8 Cousatte, Autumn           9 Worth County            26.08m   1  
  9 Ferguson, Madeline        11 Platte Valley           25.57m   2  
 10 Sample, Parker            12 Cameron High School     25.36m   2  
 11 Rieger, Su-Maya            9 Mound City H            24.91m   1  
 -- Newbanks, Sara            10 Rock Port Hi              FOUL   1  
 -- Davis, Johnny             12 Rock Port Hi              FOUL   1  
 -- Neville, Kaylee           11 Albany High School        FOUL   2  
 -- Allen-Jones, Alexia       10 Maysville Hi              FOUL   1  
 Boys 100 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Poppa, Landon             12 Mound City H             11.31   4  10  
  2 Merriweather, Kaylin      11 East Atchison            11.65   4   8  
  3 Cameron, Gavin            10 Stanberry Hi             12.02   4   6  
  4 Cousatte, Jace            11 Worth County             12.03   4   4  
  5 Hendrix, Ty               10 North Andrew             12.20   4   2  
  6 Harris, Brent             11 Worth County             12.50   3   1  
  7 Herron, Joey              12 Rock Port Hi             12.82   3  
  8 Driskell, Matthew         11 East Atchison            12.98   3  
  9 Kropp, Alexander          11 Cameron High School      13.05   3  
 10 Beck, Camden              10 Platte Valley            13.10   3  
 11 McIntosh, Michael          9 Albany High School       13.13   3  
 12 Evans, Dakota              9 Rock Port Hi             13.40   2  
 13 Martin, Nicholas           9 Cameron High School      13.43   2  
 14 Fletchall, Leo             9 Stanberry Hi             13.93   1  
 15 Miller, Landen             9 Platte Valley            14.35   2  
 16 Miller, Matthew           10 North Andrew             15.02   1  
 -- Dillivan, Brayden         11 Albany High School          FS   4  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 8  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 Boys 200 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Poppa, Landon             12 Mound City H             22.88   4  10  
  2 Merriweather, Kaylin      11 East Atchison            23.97   4   8  
  3 Gladstone, Aydan          11 Worth County             24.32   4   6  
  4 Cameron, Gavin            10 Stanberry Hi             24.56   4   4  
  5 Gabbard, Kayden            9 Maysville Hi             24.80   3   2  
  6 Hendrix, Ty               10 North Andrew             24.93   3   1  
  7 Dillivan, Brayden         11 Albany High School       25.01   4  
  8 Adwell, Nathan            12 Worth County             25.13   4  
  9 Messner, Ben              11 Stanberry Hi             25.79   3  
 10 Herron, Phillip           10 Rock Port Hi             25.90   3  
 11 Driskell, Matthew         11 East Atchison            27.02   3  
 12 Beck, Camden              10 Platte Valley            27.63   2  
 13 Russo, Tanner             10 North Andrew             27.65   2  
 14 Evans, Dakota              9 Rock Port Hi             28.30   2  
 15 McIntosh, Michael          9 Albany High School       28.32   1  
 16 Labryer, Nicco            11 Platte Valley            28.51   2  
 17 Brewer, William            9 Cameron High School      28.91   1  
 18 Browning, Jordon          12 Maysville Hi             36.42   1  
 -- Kropp, Alexander          11 Cameron High School         NT   3  
 Boys 400 Meter Dash  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Young, Wil                11 Mound City H             52.79   3  10  
  2 Mercer, Ethan             12 Albany High School       54.06   3   8  
  3 Israel, Caden             11 Maysville Hi             54.33   3   6  
  4 Abbott, Gabriel           12 Rock Port Hi             54.71   3   4  
  5 Wallace, Lance            10 Stanberry Hi             57.43   3   2  
  6 Scroggins, Brody          11 South Holt/Nodaw         57.77   3   1  
  7 Fast, Dawson              11 West Nodaway             58.10   2  
  8 Hightshoe, Braxton        10 Worth County             59.24   2  
  9 Gabbard, Kayden            9 Maysville Hi           1:00.29   1  
 10 Rucker, Corbyn            11 North Nodawa           1:00.58   1  
 11 Russo, Tanner             10 North Andrew           1:01.30   1  
 12 Driskell, Matthew         11 East Atchison          1:01.32   2  
 13 Fletchall, Leo             9 Stanberry Hi           1:01.56   2  
 14 White, Jackson            10 Cameron High School    1:02.32   2  
 15 Stepp, Ian                 9 East Atchison          1:04.16   2  
 16 Miller, Landen             9 Platte Valley          1:08.19   1  
 17 Henggeler, Kevin          11 Platte Valley          1:13.42   1  
 Boys 800 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Schwebach, Tyler          11 Stanberry Hi           2:07.18   10  
  2 Zembles, Keaton            9 Mound City H           2:11.21    8  
  3 Ingraham, Duke            12 West Nodaway           2:12.38    6  
  4 Wolf, Micah               11 Platte Valley          2:15.88    4  
  5 McQuinn, Colby             9 Stanberry Hi           2:22.31    2  
  6 Lucas, Caleb              10 Rock Port Hi           2:24.24    1  
  7 Fuhrman, John              9 South Holt/Nodaw       2:27.66  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 9  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Boys 800 Meter Run  
  8 Wilson, Dayton            10 Cameron High School    2:28.18  
  9 Kropp, Alexander          11 Cameron High School    2:31.68  
 10 Rucker, Corbyn            11 North Nodawa           2:33.22  
 11 Meyer, Ean                 9 Platte Valley          2:34.49  
 12 Popplewell, Troy          10 Albany High School     2:35.26  
 -- Morris, Colton            10 Maysville Hi                NT  
 Boys 1600 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Ingraham, Duke            12 West Nodaway           4:54.10   10  
  2 Husch, Tyler              12 Cameron High School    5:08.00    8  
  3 Hanrahan, Caden           12 Cameron High School    5:24.14    6  
  4 Lucas, Caleb              10 Rock Port Hi           5:24.87    4  
  5 Lesher, Daniel            10 East Atchison          5:29.61    2  
  6 Meyer, Ean                 9 Platte Valley          5:39.18    1  
  7 Mires, Braden             11 North Nodawa           5:45.25  
  8 Flint, Lane               12 Mound City H           5:50.45  
  9 Popplewell, Troy          10 Albany High School     5:53.24  
 10 Griffin, Jadon             9 Mound City H           5:54.10  
 11 Danielson, Thomas         12 East Atchison          6:31.87  
 -- Hahn, Brayden              9 Stanberry Hi                NT  
 -- Morris, Colton            10 Maysville Hi                NT  
 Boys 3200 Meter Run  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Blay, Tyler               12 West Nodaway           9:40.75   10  
  2 Blay, Riley                8 West Nodaway          10:16.27    8  
  3 Zembles, Lane             12 Mound City H          10:17.42    6  
  4 Husch, Tyler              12 Cameron High School   11:10.22    4  
  5 Fansher, Dawson           12 South Holt/Nodaw      11:14.90    2  
  6 Holtman, Ethan             9 Platte Valley         11:43.01    1  
  7 Lesher, Daniel            10 East Atchison         11:44.79  
  8 Livengood, Quinton         9 Mound City H          11:55.39  
  9 Manship, Quenton          11 Platte Valley         12:47.58  
 10 Pinkston, Gavin            9 Cameron High School   13:07.18  
 11 Danielson, Thomas         12 East Atchison         14:40.50  
 -- Mires, Braden             11 North Nodawa                NT  
 Boys 110 Meter Hurdles  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Cousatte, Jace            11 Worth County             17.00   2  10  
  2 Gladstone, Aydan          11 Worth County             17.49   2   8  
  3 Jefferson, James          10 Cameron High School      17.52   2   6  
  4 Russo, Tanner             10 North Andrew             19.02   2   4  
  5 Hendrix, Ty               10 North Andrew             19.37   2   2  
  6 Vanderslice, Regan        11 Cameron High School      19.88   2   1  
  7 Bennett, Hunter           12 East Atchison            20.00   1  
  8 Henggeler, Stephen        12 Stanberry Hi             20.17   1  
  9 Labryer, Nicco            11 Platte Valley            20.80   1  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 10  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Boys 110 Meter Hurdles  
 10 Tenney, Bryson            10 Mound City H             21.02   1  
 11 Peery, Jacob               9 Platte Valley            21.36   1  
 12 Hume, Peyton               9 Stanberry Hi             22.79   1  
 Boys 300 Meter Hurdles  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Cousatte, Jace            11 Worth County             44.18   3  10  
  2 Gladstone, Aydan          11 Worth County             46.56   3   8  
  3 Vanderslice, Regan        11 Cameron High School      48.05   3   6  
  4 Bennett, Hunter           12 East Atchison            49.48   2   4  
  5 Pankau, Trulin            10 Rock Port Hi             49.79   2   2  
  6 Turner, Kaden             11 Cameron High School      50.29   3   1  
  7 Herron, Phillip           10 Rock Port Hi             50.69   3  
  8 Hume, Peyton               9 Stanberry Hi             50.93   2  
  9 Henggeler, Stephen        12 Stanberry Hi             51.07   3  
 10 Tenney, Bryson            10 Mound City H             51.66   2  
 11 Manship, Quenton          11 Platte Valley            52.84   1  
 12 Labryer, Nicco            11 Platte Valley            53.66   1  
 13 Berry, Cooper             10 Maysville Hi             54.49   1  
 Boys 4x100 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Stanberry High School  'A'                            47.32   10  
     1) Messner, Ben 11                 2) Schwebach, Austin 11  
     3) Wallace, Lance 10               4) Cameron, Gavin 10  
  2 Worth County High School  'A'                         48.91    8  
     1) Galanakis, John 10              2) Harris, Brent 11  
     3) Runde, Jackson 11               4) Hightshoe, Braxton 10  
  3 Rock Port High School  'A'                            49.99    6  
     1) Herron, Joey 12                 2) Herron, Phillip 10  
     3) Makings, Micah 10               4) Abbott, Gabriel 12  
  4 Cameron High School  'A'                              51.91    4  
     1) Wilson, Dayton 10               2) Jefferson, James 10  
     3) Martin, Nicholas 9              4) Brewer, William 9  
  5 Maysville High School  'A'                            52.30    2  
     1) Redman, Jacob 12                2) Turner, Andrew 9  
     3) Hulett, Hunter 10               4) Berry, Cooper 10  
 Boys 4x200 Meter Relay  
==========================================================================  
    School                                               Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Mound City High School  'A'                         1:35.22   2  10  
     1) Zembles, Lane 12                2) Zembles, Keaton 9  
     3) Young, Wil 11                   4) Poppa, Landon 12  
  2 Stanberry High School  'A'                          1:37.11   2   8  
     1) Cameron, Gavin 10               2) Messner, Ben 11  
     3) Wallace, Lance 10               4) Schwebach, Tyler 11  
  3 Maysville High School  'A'                          1:40.49   2   6  
     1) Turner, Andrew 9                2) Israel, Caden 11  
     3) Redman, Jacob 12                4) Gabbard, Kayden 9  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 11  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Boys 4x200 Meter Relay  
  4 Worth County High School  'A'                       1:42.82   2   4  
     1) Galanakis, John 10              2) Harris, Brent 11  
     3) Richardson, Timothy 12          4) Hightshoe, Braxton 10  
  5 Rock Port High School  'A'                          1:46.48   2   2  
     1) Herron, Joey 12                 2) Herron, Phillip 10  
     3) Makings, Micah 10               4) Abbott, Gabriel 12  
  6 Cameron High School  'A'                            1:47.80   2   1  
     1) Turner, Kaden 11                2) Brewer, William 9  
     3) Martin, Nicholas 9              4) Vanderslice, Regan 11  
  7 Platte Valley  'A'                                  1:51.91   1  
     1) Henggeler, Kevin 11             2) Miller, Landen 9  
     3) Peery, Jacob 9                  4) Labryer, Nicco 11  
 Boys 4x400 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Mound City High School  'A'                         3:39.59   10  
     1) Zembles, Lane 12                2) Zembles, Keaton 9  
     3) Young, Wil 11                   4) Poppa, Landon 12  
  2 Stanberry High School  'A'                          3:44.00    8  
     1) McQuinn, Colby 9                2) Schwebach, Austin 11  
     3) Wallace, Lance 10               4) Schwebach, Tyler 11  
  3 Rock Port High School  'A'                          4:01.51    6  
     1) Herron, Phillip 10              2) Makings, Micah 10  
     3) Herron, Joey 12                 4) Abbott, Gabriel 12  
  4 Cameron High School  'A'                            4:01.75    4  
     1) Vanderslice, Regan 11           2) Jefferson, James 10  
     3) Hanrahan, Caden 12              4) Wilson, Dayton 10  
  5 Maysville High School  'A'                          4:34.86    2  
     1) Sterling, Kolten 9              2) Hulett, Hunter 10  
     3) Berry, Cooper 10                4) Turner, Andrew 9  
 Boys 4x800 Meter Relay  
=======================================================================  
    School                                               Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Mound City High School  'A'                         8:58.53   10  
     1) Zembles, Keaton 9               2) Livengood, Quinton 9  
     3) Young, Wil 11                   4) Zembles, Lane 12  
  2 Platte Valley  'A'                                  9:04.31    8  
     1) Mcqueen, Trever 12              2) Holtman, Ethan 9  
     3) Manship, Quenton 11             4) Wolf, Micah 11  
  3 Stanberry High School  'A'                          9:17.91    6  
     1) McQuinn, Colby 9                2) Hahn, Brayden 9  
     3) Schwebach, Austin 11            4) Schwebach, Tyler 11  
  4 Cameron High School  'A'                            9:31.50    4  
     1) Husch, Tyler 12                 2) Hanrahan, Caden 12  
     3) Wilson, Dayton 10               4) Bell, Deacon 10  
  5 Rock Port High School  'A'                         12:53.62    2  
     1) Pankau, Trulin 10               2) Evans, Dakota 9  
     3) Stevens, Colten 11              4) Lucas, Caleb 10  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 12  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 Boys High Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Fast, Dawson              11 West Nodaway             1.80m   10  
  2 Merriweather, Kaylin      11 East Atchison            1.75m    8  
  3 Peshek, Trey              12 Rock Port Hi             1.70m    5  
  3 Hightshoe, Braxton        10 Worth County             1.70m    5  
  5 Messner, Ben              11 Stanberry Hi             1.65m    2  
  6 Galanakis, John           10 Worth County            J1.65m    1  
  7 Hulett, Hunter            10 Maysville Hi             1.60m  
  8 Thogmartin, Andrew         9 Cameron High School      1.50m  
  8 McIntosh, Michael          9 Albany High School       1.50m  
 -- Fletchall, Leo             9 Stanberry Hi              FAIL  
 -- Miller, Landen             9 Platte Valley             FAIL  
 Boys Pole Vault  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Adwell, Nathan            12 Worth County             4.14m   10  
  2 Osburn, Tony              11 Mound City H             3.35m    8  
  3 Gladstone, Aydan          11 Worth County            J3.35m    6  
  4 Israel, Caden             11 Maysville Hi             3.22m    4  
  5 Kelly, John               10 Rock Port Hi             2.55m    2  
  6 Hume, Peyton               9 Stanberry Hi             2.40m    1  
 -- Fansher, Dawson           12 South Holt/Nodaw          FAIL  
 -- Berry, Cooper             10 Maysville Hi              FAIL  
 Boys Long Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Gabbard, Kayden            9 Maysville Hi             5.93m   10  
  2 Dillivan, Brayden         11 Albany High School       5.56m    8  
  3 McQuinn, Colby             9 Stanberry Hi             5.45m    6  
  4 Merriweather, Kaylin      11 East Atchison            5.44m    4  
  5 Richardson, Timothy       12 Worth County             5.23m    2  
  6 Harris, Brent             11 Worth County             5.03m    1  
  7 Hahn, Brayden              9 Stanberry Hi            J5.03m  
  8 White, Jackson            10 Cameron High School      4.97m  
  9 Scroggins, Brody          11 South Holt/Nodaw         4.90m  
 10 Russo, Tanner             10 North Andrew             4.84m  
 11 Beck, Camden              10 Platte Valley            4.80m  
 12 Stepp, Ian                 9 East Atchison            4.76m  
 13 Hendrix, Ty               10 North Andrew             4.58m  
 14 Rieger, Matthew           10 Mound City H             4.10m  
 Boys Triple Jump  
=======================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  Points  
=======================================================================  
  1 Cousatte, Jace            11 Worth County            11.10m   10  
  2 Bennett, Hunter           12 East Atchison           10.57m    8  
  3 Makings, Micah            10 Rock Port Hi            10.40m    6  
  4 White, Jackson            10 Cameron High School     10.30m    4  
  5 Stepp, Ian                 9 East Atchison           10.00m    2  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 13  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 ....Boys Triple Jump  
  6 Hahn, Brayden              9 Stanberry Hi             9.61m    1  
  7 Rucker, Corbyn            11 North Nodawa             9.60m  
  8 Rieger, Matthew           10 Mound City H             9.00m  
  9 Heyde, Reagan              9 Stanberry Hi             8.73m  
 Boys Shot Put  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Elifrits, Hayden          11 South Holt/Nodaw        15.52m   3  10  
  2 Colvin, Austin            11 Stanberry Hi            15.51m   3   8  
  3 Stevens, Colten           11 Rock Port Hi            12.61m   3   6  
  4 Latham, Jase              10 Worth County            11.89m   3   4  
  5 Fish, Cordell             11 Cameron High School     11.59m   3   2  
  6 Greenwell, Seth           11 Albany High School      11.46m   3   1  
  7 Runde, Jackson            11 Worth County            10.87m   3  
  8 Herron, Brentyn            9 Rock Port Hi            10.71m   2  
  9 Brown, Kaydan             10 Cameron High School     10.70m   2  
 10 Peters, Dalton            11 Mound City H            10.41m   1  
 11 Dilley, Dakota            11 North Nodawa            10.38m   2  
 12 Showers, Kaedon           10 Stanberry Hi            10.03m   2  
 -- Hevelone, Gabe            11 North Nodawa              FOUL   1  
 -- Elifrites, Wyatt          11 South Holt/Nodaw          FOUL   1  
 -- Breshears, David          10 Maysville Hi              FOUL   2  
 -- Hall, Rhylan              10 Mound City H              FOUL   2  
 -- Levendahl, Kayden         11 East Atchison             FOUL   1  
 -- Miller, Matthew           10 North Andrew              FOUL   2  
 -- Cross, Sawyer             12 Albany High School        FOUL   1  
 -- Browning, Jordon          12 Maysville Hi              FOUL   1  
 -- Lightner, Andrew           8 West Nodaway              FOUL   1  
 Boys Discus Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Colvin, Austin            11 Stanberry Hi            43.46m   2  10  
  2 Mercer, Ethan             12 Albany High School      39.40m   2   8  
  3 Runde, Jackson            11 Worth County            38.33m   2   6  
  4 Stevens, Colten           11 Rock Port Hi            37.99m   2   4  
  5 Elifrits, Hayden          11 South Holt/Nodaw        36.23m   2   2  
  6 Cross, Sawyer             12 Albany High School      34.79m   2   1  
  7 Latham, Jase              10 Worth County            33.58m   2  
  8 Criger, Cayden            12 Rock Port Hi            33.56m   2  
  9 Fish, Cordell             11 Cameron High School     31.99m   2  
 10 Oswald, Noah              10 Mound City H            26.30m   1  
 11 Elifrites, Wyatt          11 South Holt/Nodaw        22.67m   1  
 12 Miller, Matthew           10 North Andrew            21.65m   1  
 -- Breshears, David          10 Maysville Hi              FOUL   1  
 -- Scanlan, Trevor           12 Maysville Hi              FOUL   1  
 -- Dilley, Dakota            11 North Nodawa              FOUL   1  
 -- Lightner, Andrew           8 West Nodaway              FOUL   1  
 -- Brown, Kaydan             10 Cameron High School       FOUL   1  
 
 Web School Tools - For Office Use Only License Hy-Tek's MEET MANAGER  10:42 PM  4/23/2021  Page 14  
 2021 Indian Relays - 4/23/2021  
 Tarkio HS  
 Results  
 Boys Javelin Throw  
==========================================================================  
    Name                    Year School                  Finals  H# Points  
==========================================================================  
  1 Herr, James               11 South Holt/Nodaw        48.91m   2  10  
  2 Mercer, Ethan             12 Albany High School      43.00m   2   8  
  3 Redman, Jacob             12 Maysville Hi            40.51m   2   6  
  4 Colvin, Austin            11 Stanberry Hi            40.25m   2   4  
  5 Schwebach, Austin         11 Stanberry Hi            35.66m   2   2  
  6 Peshek, Trey              12 Rock Port Hi            35.22m   2   1  
 -- Myers, Kyler              11 Cameron High School       FOUL   1  
 -- Peters, Dalton            11 Mound City H              FOUL   1  
 -- Hall, Rhylan              10 Mound City H              FOUL   1  
 -- Greenwell, Seth           11 Albany High School        FOUL   1  
 -- Scanlan, Trevor           12 Maysville Hi              FOUL   1  
=========================================================================================  
                        Women - Team Rankings - 19 Events Scored  
=========================================================================================  
    1) Cameron High School         97        2) East Atchison              87  
    3) Worth County High School    73.50     4) Platte Valley              70  
    5) Rock Port High School       52        6) Maysville High School      49.50  
    7) North Andrew High School    44        8) Stanberry High School      40  
    9) Albany High School          28        9) South Holt/Nodaway-Holt    28  
   11) Mound City High School      10       12) North Nodaway High School   9  
=========================================================================================  
                          Men - Team Rankings - 19 Events Scored  
=========================================================================================  
    1) Worth County High School   104        2) Stanberry High School      90  
    3) Mound City High School      82        4) Cameron High School        51  
    4) Rock Port High School       51        6) East Atchison              44  
    6) West Nodaway High School    44        8) Maysville High School      38  
    9) Albany High School          34       10) South Holt/Nodaway-Holt    25  
   11) Platte Valley               14       12) North Andrew High School    9